DVTK tartalék - Sajóbábony 0-1 (0-1)

A Sajóbábonyt fogadta az NB III. Keleti csoportjának 1. fordulójában az idei esztendőben jelentősen megfiatalított DVTK tartalék csapata.

NB III. Keleti csoport 1. forduló

DVTK tartalék - Sajóbábony VSE 0-1 (0-1)

DVTK Edzőközpont, 150 néző. Játékvezető: Mencsik László (Kurinka Béla, Farkas Dávid)
DVTK tartalék: Bukrán - Valkay, Ivánka, Géringer T., Orosz M. - Tóth Borisz, Géringer L., Szűcs K. – Csávás, Mertse, Korbély. Vezetőedző: Vég Csongor.
Sajóbábony VSE: Jakab - Molnár M., Icsó, Balogh D:, Tátrai, Lakatos R., Tóth I., Erdei, Sebők B., Horváth Sz., Fazekas M. Vezetőedző: Kriston István

Csere: Ivánka helyett Zsiga a 26., Sebők B. helyett Dávid F. a 71., Icsó helyett Sárándi a 78., Csávás helyett Gazdag a 83., Erdei helyett Lázi a 90. percben.
Sárga lap: Erdei a 34., Valkay a 38., Mertse az 54., Géringer T. a 93., Lakatos R. a 94. percben.
Gólszerző: Sebők B. a 42. percben.

Kulcspillanat

42. perc: Egy szabadrúgást követően került a Sebők Balázs elé a labda, aki a kapuba passzolt. 0-1

Edzői értékelés

Vég Csongor: - Jól kezdtük a mérkőzést, melyet az első perctől sikerült irányítanunk. Sajnos egy sérülés miatt bele kellett nyúlni a csapatba és ezt követően kapkodóva vált a játékunk. Elég ideges és feszült hangulatú meccs volt. Ha a csapat fiatal játékosai majd rutinosabbak lesznek, akkor ezeket a mérkőzéseket mi fogjuk megnyerni. Gratulálok a Sajóbábonynak!

Kriston István: - Úgy érzem a mai mérkőzésen rengeteget tettünk a győzelemért, gratulálok a csapatnak a mai teljesítményhez és Erdei Nagy Norbertnek sok egészséget illetve szerencsét a most született gyermekéhez.