Összefoglaló 2018. augusztus 26., vasárnap

Tiszaújváros - DVTK tartalék 4-1 (1-1)

Újabb megyei rangadót játszott a DVTK tartalék csapata, ezúttal Tiszaújvárosban szenvedtek vereséget a fiatalok.

NB III. Keleti-csoport 4. forduló

Termálfürdő Tiszaújváros - DVTK tartalék 4-1 (1-1)

Tiszaújváros, 150 néző. Játékvezető: Rózsavölgyi Péter (Kovács Brankó, Török Katalin).
FCT: Tóth Cs. - Nagy D., Bussy, Lippai T., Nagy P., Kertész, Orosz M.,  Illés G., Burics, Papp F., Molnár M. Vezetőedző: Gerliczki Máté.
DVTK tartalék: Bukrán - Valkay, Farkas M., Orosz M., Budaházi - Géringer L., Szűcs K., Korbély - Varga J., Zsiga, Erdősi. Vezetőedző: Vég Csongor.

Csere: Szűcs K. helyett Fenyőfalvi és Farkas M. helyett Pető a 46., Nagy D. helyett Faggyas a 72., Erdősi helyett Juhos a 76., Kertész helyett Pap Zs. a 82., Burics helyett Fodor P. a 86. percben.
Sárga lap: Orosz M. (FCT) a 10., Burics a 23., Farkas M. a 26., Géringer L. a 33. percben.
Gólszerző: Korbély (0-1) a 7., Nagy D. (1-1) a 15., Nagy D. (2-1) az 56., Pető (3-1, öngól) a 70., Pap Zs. (4-1) a 90. percben.

7. perc: Orosz passzolta a labdát  a védők mögé a bal oldalon, amit Korbély a kapusra vezetett, és szépen a kapu felső sarkába lőtt, 0-1

15. perc: Egy jobb oldali beadást Nagy Dávid gólra váltott, 1-1

56. perc: Illés végzett el szögletet, Nagy Dávid a kapuba fejelte a labdát, 2-1

70. perc: Jobb oldali beadást követően a labda Pető lábáról a saját kapujába pattant, 3-1

90. perc : Pap cselezett befelé a jobb oldalon, majd bal lábbal a hosszú felső sarokba lőtte a labdát, 4-1

Gerliczki Máté: - Megint ijesztő lehetett a 0-1,de bíztunk magunkban, és jó játékkal teljesen megérdemeltem fordítottuk meg a mérkőzést.
Vég Csongor: - Jól kezdtük a találkozót, nagyon szép találattal sikerült megszereznünk a vezetést. Utána azonban kicsúszott a kezünkből a mérkőzés, nem tudtuk kontroll alatt tartani a hazai támadásokat. Nem tudtunk átmenni védekezésből támadásba, mert nagyon korán elveszítettük a labdát. Megérdemelt hazai siker született. Az eddigi meccseink nagyon kiélezettek voltak, ma viszont nem volt bennnünk a győzelem.