Összefoglaló 2018. szeptember 16., vasárnap

DVTK tartalék - Gyöngyösi AK  2-2 (0-1)

Hazai pályán játszott döntetlent a DVTK tartalék, a diósgyőri gólokat a 16 éves Tóth Borisz és a 18 esztendős Erdősi Dominik szerezték.

NB III. Keleti-csoport 7. forduló

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Horváth Máté (Zsákai Milán, Dobos Dávid).
DVTK tartalék: Bukrán - Valkay, Orosz M., Géringer T., Bárdos - Géringer L., Zsiga, Fenyőfalvi - Varga J., Erdősi, Tóth Bo. Vezetőedző: Vég Csongor.
GYAK: Halasi - Csornij, Fehér, Pilinyi, Gábriel, Laurinyecz, Horváth M., Lizák, Tarnai, Niedermüller, Forgács. Vezetőedző: Csank János.

Csere: Pilinyi helyett Dávid R. az 55., Halasi helyett Daróczi a 64., Géringer T. helyett Juhos D. a 79., Niedermüller helyertt Molnár E. a 88. percben.
Sárga lap: Géringer L. a 39., Fenyőfalvi a 43., Orosz M. a 73., Bárdos a 82. percben.
Gólszerző: Lizák (0-1) a 16., Tóth Bo. (1-1) a 60., Dávid R. (1-2) a 90., Erdősi (2-2) a 92. percben.

16 perc: Lizák cselezett a jobb oldalon befelé, majd bal lábbal kilőtte a hosszú felsőt, 0-1

60. perc: Jobb oldali beadás után, Tóth Borisz csúsztatott fejjel a hosszúba, 1-1

90. perc: Jobb oldali beadást követően Dávid fejelt a kapuba, 1-2

92. perc: Egy lepattanó labda után Erdősi emelte át a kapus felett a labdát a hálóba, 2-2

Vég Csongor: - Volt ebben a mérkőzésben minden, mind egy brazil szappanoperában. Ugyanúgy megnyerhettük volna ezt a mérkőzést, mint ahogy el is veszíthettük volna. Helyenként jól játszva, erőfeszítéseinkért egy pont járt ma. Meg kell találni minden mérkőzésben a pozitívumot, ami most azt, hogy egy 16 éves játékos szerezett gólt. Igazságos döntetlen született.
Csank János: Elég gyenge mérkőzés volt. Helyzetek alapján nyernünk kellett volna. Olyanokat hagytunk ki, ami számomra rejtély, mondjuk nem volt sok. A küzdelem az rendben volt, de a jó focihoz semmi köze sem volt.