Összefoglaló 2018. szeptember 30., vasárnap

Füzesgyarmati SK - DVTK tartalék 2-0 (2-0)

Az NB III. Keleti csoportjának 8. fordulójában Füzesgyarmatra utazott a DVTK tartalék csapata.

NB III. Keleti csoport 8. forduló

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep. Játékvezető: Fekete Tibor (Kövér Tamás, Dobos Dávid)
Füzesgyarmati SK: Fildan - Raducu, Achim, Lukács Zs., Villand, Nagy T., Toca, Prasler, Vincze, Pataki, Pölöskei P. Vezetőedző: Oláh Ferenc.
DVTK tartalék: Pápai - Valkay, Géringer T., Orosz M., Farkas M. - Varga J., Szűcs K., Fenyőfalvi -   Korbély, Erdősi, Zsiga M. Vezetőedző: Vég Csongor

Csere: Erdősi helyett Mertse a 66., Lukács helyett Kinczel a 66., Varga J. helyett Géringer L. a 74., Pölöskei P. helyett Kis Sz. a 78., Farkas M. helyett Zsemlye a 83., Villand helyett Casian a 92. percben.
Sárga lap: Orosz M. a 45., Florin a 87. percben.
Gólszerző: Pölöskei P. (1-0) a 6., Villand (2-0) a 21. percben.

5. perc: Egy hazai bedobást követően került a labda a tizenhatoson belülre. Jó helyzetfelismerést követően Pölöskei Péter góljával szerzett vezetést a hazai csapat. 1-0

20. per: Egy jobboldali akciót követően rúgott kapura Robert Villand, egy szerencsétlen mozdulatot követően pattant át a labda a kapuson. 2-0

Oláh Ferenc: - Az első félidőben úgy gondolom fölé nőttünk a vendégeknek. Ültek a pontrúgásaink. A második félidőben már kiegyenlített volt a játék, de tudtuk tartani a kétgólos előnyt.
Vég Csongor: - Gyorsan hátrányba kerültünk, sajnos olyan szituációt követően, amire készültünk. A második félidőben sokkal jobban játszottunk, helyenként mezőnyfölényben. Fiatal játékosainkban tudatosulni kell, hogy a felnőtt futballban kevés lehetőségük lesz a gólszerzésre. A második félidőben visszajöttünk a meccsbe, sajnos ezek a lehetőségek kimaradtak. Megérdemelt hazai siker született. A második félidei játékunk jó alap a jövőre nézve.