Összefoglaló 2018. október 28., vasárnap

DVTK tartalék - Jászberény 0-3 (0-0)

Az NB III. Keleti-csoport 12. fordulójában a második helyen álló Jászberénytől szenvedtek vereséget a diósgyőri fiatalok. Jónyer Kristóf személyében egy újabb 16 éves tehetség mutatkozott be a felnőttek között.

NB III. Keleti-csoport 12. forduló

DVTK tartalék - Jászberényi FC 0-3 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 50 néző. Játékvezető: Takács Ákos (Benkő Róbert, Gavalla-Kulcsár Judit).
DVTK tartalék: Bukrán - Farkas M., Géringer T., Orosz M., Jónyer - Szűcs K., Fenyőfalvi D., Géringer L. - Tóth Bo., Zsiga, Varga J. Vezetőedző: Vég Csongor.
Jászberény: Menczeles - Szemere B., Hevesi-Tóth, Ludasi, Fejes, Herczeg L., Ilkovics, Szanyi, Farkas J., Svedyuk, Sándor I. Vezetőedző: Arany László.

Csere: Orosz M. helyett Valkay a 42, Varga J. helyett Erdősi és Jónyer helyett Korbély a 69., Herczeg helyett Bálint a 70., Ilkovics helyett Győrfi a 72., Farkas J. helyett Szanku a 81. percben.
Sárga lap: Hevesi-Tóth a 30., Herczeg L. az 53., Géringer T. a 62., Fenyőfalvi a 75., Győrfi a 84. percben.
Gólszerző: Herczeg L (0-1) az 51., Farkas J. (0-2, 11-esből) a 64., Farkas J. (0-3) a 80. percben.

50. perc: Herczeg László tört be a tizenhatoson belülre, majd a hosszú sarokba lőtt, 0-1

64. perc: Farkas János büntetőből szerezte meg a vendégek második gólját, 0-2

79. perc: egy szélső támadást követően Farkas János önmaga második, csapata harmadik gólját szerezte, 0-3

Vég Csongor: - Két pozitívuma van a mai mérkőzésnek: az első félidei játékunk, és Jónyer Kristóf személyében bemutatkozott egy újabb tizenhat éves játékosunk a felnőttek között. A csapat meccsről meccsre fejlődik.
Arany László: - Az első félidőben kerestük a fogást a lelkesen és szervezetten játszó Diósgyőr ellen. Az első gól kulcsfontosságú volt, utána nagyobb területek nyíltak a támadásokra, és azokat jó százalékkal fejeztük be. További sok sikert a hazai csapatnak!