Összefoglaló 2018. november 17., szombat

NB III.: Tállya - DVTK tartalék 1-0 (0-0)

Az NB III. Keleti-csoportjának 15. fordulójában a Tállya KSE vendégeként, Ibrányban lépett pályára a DVTK tartalék együttese.

NB III. Keleti-csoport 15. forduló

Tállya KSE - DVTK tartalék 1-0 (0-0)

Ibrány, Ibrány Sportpálya, 100 néző. Játékvezető: Takács Ákos (Soós András, Gavalla-Kulcsár Judit)
Tállya KSE: Tarr - Bocsi, Bihari, Nyitrai, Németh D., Turcsik, Lippai, Kovács, Minczér, Ondó, Lakatos. Vezetőedző: Uray Attila.
DVTK tartalék: Bukrán - Valkay, Géringer T., Farkas, Orosz M., Fenyőfalvi, Tóth Bo., Szűcs, Bárdos, Korbély, Varga J. Vezetőedző: Vég Csongor.

Csere: Varga J. helyett Mertse a 64., Ondó helyett Belényesi a 70., Korbély helyett zsiga a 70., Tóth Bo. helyett Géringer L. a 74., Lakatos helyett Mihálszki Cs. a 77., Kovács helyett Zimányi a 93. percben.
Sárga lap: Bocsi a 46., Varga J. a 49. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Németh D. az 50. percben.

Kulcspillanat

50. perc: Baloldalról elvégzett szabadrúgást követően a labda Németh Dénes elé pattant, aki a hálóba lőtte azt, 1-0.

Uray Attila: - Küzdelmes mérkőzésen megérdemelten szereztük meg a három pontot. Gratulálok a csapatomnak.
Vég Csongor: - A tiszta helyzeteket tekintve ezt a mérkőzést megnyerhettük volna. Nem elég csak jól játszani, a koncentrációnkat is végig magasan kell tartani. Ha ez meglesz, akkor két egymást követő fordulóban is tudunk majd pontot, vagy pontokat szerezni. A szerencsésebb csapat nyert.