Összefoglaló 2018. november 25., vasárnap

Sajóbábony VSE - DVTK tartalék 0-2 (0-0)

Győzelemmel zárta az évet a DVTK tartalékcsapata az NB III. Keleti-csoportban.

NB III. Keleti csoport 16. forduló

Sajóbábony, Borostyán Mihály Sportközpont, 50 néző. Játékvezető: Bodzay Áron (Farkas Dávid, Kurinka Béla).
SVSE: Málik - Sárándi, Molnár M., Icsó, Balogh M., Balogh D., Tátrai, Tóth I., Erdei, Fazekas M., Tucsa. Vezetőedző: Kriston István.
DVTK tartalék: Pápai - Farkas M., Szűcs K., Géringer L. - Valkay, Tóth Bo., Fenyőfalvi, Géringer T., Orosz M. - Mertse, Bárdos. Vezetőedző: Vég Csongor.

Csere: Sárándi helyett Lázi a 65., Mertse helyett Varga J. a 67., Tóth Bo. helyett Zsiga a 88., Valkay helyett Sramkó a 90+2. percben.
Sárga lap: Mertse az 52., Erdei Nagy a 65.,Tóth Bo. a 74., Balogh D. a 76., Szűcs K. a 90. percben.
Gólszerző: Szűcs K. (0-1) a 69., Varga J. (0-2) a 81. percben.

67. perc: Egy szabadrúgást követően Szűcs Kornél elé pattant a labda, amit a hálóba továbbított, 1-0.

80. perc: Egy szélső beadást követően Varga József fejét találta meg a labda, aki nagyszerűen fejelt a kapuba, 2-0

Kriston István: - Az első félidei játékunkat a másodikban nem tudtuk megismételni, így vereség lett a vége.
Vég Csongor: - Egy nagyon küzdelmes mérkőzésen az a csapat nyert, aki egy kicsit bátrabban próbált játszani ezen a nehéz talajon. Megérdemelt győzelmet arattunk egy jól felkészített csapat ellen. A fiatal csapatunk megérkezett a felnőtt bajnokságba. Gratulálok a srácoknak, szép győzelem volt!