Összefoglaló 2019. június 2., vasárnap

DVTK tartalék - Tállya 1-2 (1-1)

A már biztos bennmaradó DVTK tartalék az utolsó fordulóban Zsiga Máté góljával szerzett vezetést, amit még az első félidőben kiegyenlített a Tállya. A második játékrész elején kiállítottak egy diósgyőrit, a büntetőt pedig értékesítették a vendégek, és ezt az előnyt a találkozó végig meg tudták őrizni.

NB III. Keleti-csoport 30. forduló

DVTK tartalék - Tállya KSE 1-2 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Káprály Mihály (Kovács II Gábor, Kulcsár Dániel).
DVTK tartalék: Pápai - Farkas M., Géringer L., Fenyőfalvi - Orosz D., Zsiga, Szabó II B., Tóth Bo., Valkay - Boros, Varga J. Vezetőedző: Vég Csongor.
Tállya: Tarr - Ondó, Paranai, Németh D., Minczér, Potyka, Mihálszki, Nyitrai, Lippai, Turcsik, Bocsi. Vezetőedző: Uray Attila.

Csere: Tóth Bo. helyett Orosz M. a 42., Farkas M. helyett Mertse a 46., Orosz D. helyett Nagy Z.,Paranai helyett Németh B. a 69., Mihálszki helyett Varga B. a 75., Ondó helyett Huszti a 84. percben.
Sárga lap: Németh B. a 15., Varga J. a 43., Valkay a 67., Potyka a 88. percben.
Piros lap: Fenyőfalvi az 55. percben.
Gólszerző: Zsiga (1-0) a 13., Mihálszki (1-1) a 25., Ondó (1-2, 11-esből) az 57. percben.

13. perc: Egy szép összjáték után Zsiga került a 16-oson belülre, majd lőtte a labdát a kapuba, 1-0
25. perc. Mihalszki tört be a büntetőt területen belülre, majd lőtt a kapu bal alsó sarkába, 1-1
57. perc. A vitatható büntetőt értékesített Ondó, 1-2

Vég Csongor: - A futball íratlan szabálya: ha nem rúgjuk be a helyzeteket, előbb vagy utóbb megbosszulja magát. A kiállítás után is próbáltunk egyenlíteni, hogy legalább az egy pontot itthon tartsunk, de nem sikerült. Gratulálok a vendégeknek!
Uray Attila: - Gratulálok a csapatomnak, reméljük szerencsénk lesz…