Összefoglaló 2011. április 23., szombat

DVTK - Makó 5-0 (1-0)

Sorozatban tizedik mérkőzését nyerte meg a DVTK. A Makó elleni találkozón Arze góljával már a szünetben vezetett a csapat, a második játékrészben pedig igazi gólparádét rendezett.

NESS Hungary NB II Keleti csoport, 23. forduló

Diósgyőri VTK - Makói FC  5-0 (1-0)

Diósgyőr, 4000 néző, vezette: Farkas Ádám (Bozó, ifj. Varga).
Diósgyőri VTK: Rados - Vadász, Rakovic, Gal, Gohér - Arze, Abdouraman, Lippai, Luque - Granát, Menougong. Vezetőedző: Benczés Miklós.
Makói FC: Halász - Rakonczai, Magyar, Tóth, Krucsó, Retek, Varga, Csamangó, Puskás, Fülöp, Schreiber. Vezetőedző: Kolozsvári János.

Csere: Krucsó helyett Kónya a 46., Menougong helyett Pál az 58., Csamangó helyett Faragó a 66., Rados helyett Tajti a 70., Varga helyett Béres a 73., Lippai helyett Bacsa a 75. percben
Sárga lap: Varga a 36., Krucsó a 37., Granát a 60., Rakonczai a 71., Rakovic a 77., Tóth a 85. percben
Gólszerző: Arze (1-0) a 15., Pál Sz. (2-0) az 58., Granát (3-0) a 64., Magyar (4-0, öngól) a 88., Gohér (5-0) a 90. percben

Benczés Miklós (Diósgyőri VTK): - Az eredmény önmagáért beszél, és hűen tükrözi a játék képét. Ennyivel jobbak voltunk, végig uraltuk a mérkőzést.
Kolozsvári János (Makói FC): - Húsvétkor eljátszottuk az áldozati bárány szerepét. A fél csapat ijedt nyusziként játszott, másképp nem is alakulhatott az eredmény.

(forrás:boon.hu)