Összefoglaló 2018. október 17., szerda

U17: DVTK - FTC 4-2 (2-1)

Gólgazdag mérkőzésen aratott nagyszerű győzelmet szerda délelőtt a DVTK U17-es korosztálya a Ferencváros ellen. Zsivoczky Gyula együttese hazai pályán győzött 4-2-re a fővárosi zöld-fehérek ellen.

U17 I. osztály 7. forduló

Diósgyőri VTK - Ferencvárosi TC 4-2 (2-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Takács Attila (Kiss Pál, Kiss Petra)
DVTK: Budaházi M. - Nagy N., Szabó M., Králik P., Nagy Á., Zsemlye, Jónyer, Tóth B., Bartha, Kispál, Sipos. Vezetőedző: Zsivoczky Gyula.
FTC: Genzler - Juhász, Iyinbor, Szücs, Adorján, Pintér, Róhfeld, Katona, Hajdú, Burzi, Csontos. Vezetőedző: Kun György.

Csere: Zsemlye helyett Rostás a 35., Juhász helyett Félegyházi a 49., Burzi helyett Lakakisz az 56., Bartha helyett Kacsó B. az 56., Kispál helyett Stefán a 74., Sipos helyett Bernáth a 74., Róhfeld helyett Bihari a 90. percben.
Sárga lap: Szücs a 14., Burzi a 18., Csontos a 49., Kacsó B. a 80. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Hajdú (0-1) a 31., Tóth B. (1-1) a 37., Nagy N. (2-1) a 41., Jónyer (3-1) a 61., Csontos (3-2, 11-esből) a 66., Bernáth (4-2) a 79. percben.