Összefoglaló 2018. november 24., szombat

MK: Szent Mihály FC - DVTK 1-4 (1-3)

Háromgólos győzelmet aratott Makón a szegedi Szent Mihály FC ellen a Förch Női Magyar Kupa negyeddöntőjében a DVTK, így a piros-fehérek magabiztosan jutottak be a legjobb négy közé.

Förch Női Magyar Kupa negyeddöntő

Szent Mihály FC - DVTK 1-4 (1-3)

Makó, Erdei Ferenc Stadion. Játékvezető: Somogyi Sára (Vad Anita, Csóra Szabolcs).
SZMFC: Škorić - Harcel, Szil, Papp, Ziményi, Sávai, Koprena, Bartalis, Lipták, Pilán, Török. Vezetőedző: Hódi Mihály.
DVTK: Szőke-Nagy - André, Jáhn, Kiamou, Boros - Vachter, Nagy F., Tóth A., Sandu - Bradić, Miluinović. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Zimányi helyett Frankó a 46., André helyett Balázs az 55., Jáhn helyett Ficzay a 60., Vachter helyett Nyuzó a 88. percben.
Sárga lap: Koprena a 29., Sávai a 67., Kiamou a 85. percben.
Gólszerző: Milunović (0-1) a 30., Milunović (0-2) a 36., Bradić (0-3) a 44., Szil (1-3) a 45., Sandu (1-4) a 81. percben.

30. perc: Bradićot buktatták 20 méterre a kaputól. A szabadrúgást Olivera Milunović tekerte a jobb felsőbe, 0-1

36. perc: Olivera Milunović szóló után gurított az üres kapuba, 0-2

44. perc: Sandu passzát Biljana Bradić lőtte egy csel után az üres kapuba, 0-3

45. perc: Szil Tünde góljával szépített a szegedi csapat, 1-3

81. perc: Bradić passzolt Bianca Sandunak, aki 12 méterről a rövidbe lőtt, és ezzel beállította a végeredményt, 4-1

Edzői értékelés

Fórizs Sándor: - A csapat ma magabiztosan, nagyon jól játszott, rúgtunk négy szép gólt. Azt gondolom, összességében megérdemelten jutottun a legjobb négy csapat közé.