Összefoglaló 2019. január 13., vasárnap

FK Rubin Kazan - DVTK 2-0 (2-0)

Lejátszotta első edzőmérkőzését vasárnap délután a téli törökországi edzőtáborban a DVTK labdarúgó csapata. Az ellenfél az orosz élvonal 6. helyén álló FK Rubin Kazan volt. A két csapat lemásolta az egy évvel ez előtti eredményt.

FK Rubin Kazan - Diósgyőri VTK 2-0 (2-0)

Belek, Bellis Hotel. 50 néző. Játékvezető: Batuhan Kolak (Hümeira Gelik, Meltem Tarim) - mind török.
FK Rubin Kazan I. félidő: Konovalov - Abdullin, Ostanin, Uremović - Sagitov, Mogilevets, Akbashev, Panteleev, Sorokin -  Bayramyan, Stepanov. Vezetőedző: Kurban Berdyev
FK Rubin Kazan II. félidő: Baburin - Mikushin, Davitashvili, Agapov - Tsallagov, Shekari (Bazayev, 62.), Mukhametzyanov (Koblov, 62.), Goldobin, Ustinov - Kambolov, Prosmotre. Vezetőedző: Kurban Berdyev
DVTK I. félidő: Rados (Antal, 29.) - Polgár, Karan, Géringer T. - Shestakov, Szabó B., Mazalović, Tóth Bo., Bárdos - Vernes, Mihaljović. Vezetőedző: Fernando Fernández
DVTK II. félidő: Antal (Bukrán, 60.) - Farkas M., Brković, Tamás - Eperjesi, Márkvárt, Géringer T., Tóth Bo., Juhar - Hasani, Bacsa. Vezetőedző: Fernando Fernández

Sárga lap:
Gólszerző: Panteleev (1-0) a 25., Mogilevets (2-0) a 31. percben.

25. perc: Panteleev 25 méterről lőtt óriási gólt. 1-0

31. perc: Mogilevets tört be a 16-oson belülre, majd miután egyedül állt szemben Antallal, előtte mellette a labdát. 2-0

A találkozó összefoglalója

A találkozó felvétele

A mérkőzés közvetítése ide kattintva olvasható

Fernando Fernández: - Ez volt az első mérkőzésünk a felkészülési időszakban. Fontos szempont volt, hogy a játékosok elegendő játékidőt kapjanak, főleg egy ilyen erős ellenfél ellen. Szintén fontos volt, hogy lássuk, hogy a fiatalok hogyan játszanak az első csapatban. A játékkal elégedett vagyok. Sok sikert kívánok a Rubin Kazannak a bajnokságban!