Összefoglaló 2019. március 23., szombat

DVTK FUX - TFSE 1:3

A DVTK FUX a Női Röplabda NB I. kvalifikáló körének 3. fordulójában a TFSE gárdáját fogadta, és a két új légióssal felálló fővárosiak ellen 3:1 arányban maradt alul.

Női Röplabda NB I. kvalifikáló kör 3. forduló

DVTK FUX - TFSE  1:3 (-15, -10, 19, -14)

Miskolc, Generali Aréna 200 néző Játékvezető: Soltész Róbert Laszló, Batkai-Katona Ágnes.
DVTK: Sitku, Kovács, Szajkó, Sitkey, Kundrák, Kiss E.. Csere: Nagy Zs. (liberó), Bertók. Szakmai igazgató: Toma Sándor.

Toma Sándor: - Az első két szettben Kiss Viviennel kezdtünk feladó poszton, sajnos akkor nem volt koncepció a játékunkban. A harmadik játszmában Sitkey Marcsi kicsit felpezsdítette játékával a csapatot, de aztán a negyedik szett elején megnyitottak minket és azzal el is ment a hajó. Néhány játékosomnak el kell azon is gondolkodnia, hogy ilyen hozzáállással játszott. Ez - főleg hazai közönség előtt - megengedhetetlen.

A mérkőzés részletes statisztikája itt olvasható.

A DVTK FUX legközelebb március 31-én vasárnap lép pályára Budapesten. A Palota elleni találkozó 18 órakor kezdődik.