Összefoglaló 2019. március 19., kedd

U16: DVTK - DVSC-DLA 1-2 (0-2)

A DVSC-DLA csapatát fogadták szombaton délután a DVTK labdarúgói az U16-os kiemelt bajnokság 19. fordulójában. A debreceniek az első félidő végén kétgólos előnyre tettek szert, a piros-fehérek a második játékrész végén szépítettek, egyenlíteni azonban már nem sikerült.

U16 I. osztály 19. forduló

Diósgyőri VTK - DVSC-DLA 1-2 (0-2)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Nováki Richárd (Palásti Krisztián, Csuja Zoltán)
DVTK: Bajnai - Porkoláb, Králik, Kundrák, Takács M., Horváth M., Dunai, Vajda, Dankó, Králik, Marok. Vezetőedző: Bém Gábor
DVSC-DLA: Szabó S. - Baranyai, Fábián, Lipcsei P., Perevuznik, Füzfői, Sustyák, Farkas T., Jánovszki, Kertész, Zahuczky

Csere: Horváth M. helyett Csatári a 46., Dankó helyett Filkóházi a 46., Králik helyett Fercsák a 46., Kertész helyett Pinte az 56., Vajda helyett Jurek a 67., Marok helyett Berki a 67., Sustyák helyett Kovács G. a 90. percben.
Sárga lap: Perevuznik a 29., Csatári a 60., Králik a 87., Farkas T. a 89., Porkoláb a 90.,
Gólszerző: Jánovszki (0-1) a 43., Sustyák (0-2) a 44., Csatári (1-2) a 86. percben.