Összefoglaló 2019. április 1., hétfő

U15: DVTK - Kaposvár 2-1 (1-1)

A hétközi győztes mérkőzést követően szombaton újabb három ponttal gazdagodott a DVTK U15-ös együttese, miután Gyarmaty Attila csapata ezúttal hazai környezetben győzött 2-1-re a Kaposvári Rákóczi BFLA ellen.

U15 I. osztály 21. forduló

Diósgyőri VTK - Kaposvári Rákóczi BFLA 2-1 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Rúsz Márton (Petróczy Attila, Görzsöny Péter)
DVTK: Sándor - Vajda, Szloboda, Balázsi, Veréb, Nahaj, Ferencsik B., Fercsák, Jurek, Balázs, Kiss P. Vezetőedző: Gyarmaty Attila.
Kaposvár: Perczel - László, Keszi, Terestyényi, Farkas, Horváth B., Csonka, Herke, Horváth G., Tamás, Országh. Vezetőedző: Horváth Zoltán.

Csere: Kiss P. helyett Marok a 41., Jurek helyett Csorba az 50., Ferencsik B. helyett Illés az 50., Fercsák helyett Vincze a 65., Farkas helyett Klotz a 75. percben.
Sárga lap: Fercsák a 36., Csorba a 72. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Fercsák (1-0) a 7., Farkas (1-1, 11-esből) a 40., Vincze (2-1) a 78. percben.

12. ETO FC GYŐR U15 ETO FC GYŐR U15 18 5 7 6 24 24 0 22
13. Kaposvári Rákóczi BFLA U15 Kaposvári Rákóczi BFLA U15 20 6 1 13 18 53 -35 19
14. Vasas Kubala Akadémia U15 Vasas Kubala Akadémia U15 20 5 3 12 26 35 -9 18
15. PMFC U15 PMFC U15 19 3 3 13 20 42 -22 12
16. Békéscsaba LA U15 Békéscsaba LA U15 20 3 2 15 18 61 -43 11