Összefoglaló 2019. május 13., hétfő

U15: DVSC-DLA - DVTK 2-1 (0-0)

Az U15 I. osztályú bajnokság 27. fordulójában a DVTK csapata Debrecenben lépett pályára. Fercsák Róbert gólja után ugyan vezetést szerzett Gyarmaty Attila együttese, végül a hazaiak 2-1-re megnyerték a találkozót.

U15 I. osztály 27. forduló

DVSC-DLA - Diósgyőri VTK 2-1 (0-0)

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont. Játékvezető: Kovács Ádám (Katona Krisztián, Pál Gábor)
DVSC-DLA: Tömöri - Székelyhidi, Fábián, Krajcsovics, Karmacsi, Kuszkó, Nagy R., Sipos, Tóth B., Bajusz, Lénárt. Vezetőedző: Szűcs János.
DVTK: Domonkos - Marok, Szloboda, Balázs, Vajda B., Nahaj, Ferencsik B., Illés, Balázsi, Jurek, Fercsák. Vezetőedző: Gyarmaty Attila.

Csere: Balázsi helyett Vincze a 41., Bajusz helyett Kovács M. az 54., Kuszkó helyett Lázók a 63., Illés helyett Béres a 69., Nahaj helyett Kiss P. a 75., Krajcsovics helyett Vajda C. a 77. percben.
Sárga lap: Ferencsik B. a 80. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Fercsák (0-1) a 43., Krajcsovics (1-1) a 47., Székelyhidi (2-1) az 58. percben.

10. Újpesti TE U15 Újpesti TE U15 27 9 4 14 48 70 -22 31
11. Illés Akadémia-Haladás U15 Illés Akadémia-Haladás U15 27 9 4 14 34 61 -27 31
13. Vasas Kubala Akadémia U15 Vasas Kubala Akadémia U15 27 7 6 14 35 47 -12 27
14. PMFC U15 PMFC U15 26 6 4 16 26 49 -23 22
15. Kaposvári Rákóczi BFLA U15 Kaposvári Rákóczi BFLA U15 26 6 2 18 21 68 -47 20
16. Békéscsaba LA U15 Békéscsaba LA U15 26 4 4 18 24 72 -48 16