Összefoglaló 2019. március 28., csütörtök

U14: MOL Vidi FC - DVTK 2-3 (1-3)

Fontos mérkőzést nyert a DVTK U14-es korosztálya a MOL Vidi FC vendégeként a bajnokság 20. fordulójában. Jordán András együttese 3-2-es győzelmének köszönhetően kilenc pontos előnyt alakított ki a székesfehérvári együttessel szemben.

U14 I. osztály 20. forduló

MOL Vidi FC - Diósgyőri VTK 2-3 (1-3)

Székesfehérvár, MOL Aréna Sóstó. Játékvezető: Molnár Tibor (Körner Viktor, Török Bence)
MOL Vidi FC: Kovács M. - Gajdóczi, Rácz, Hegedüs, Horváth B., Menyhárt, Lakatos, Pető, Zelizi, Takács, Balajthy. Vezetőedző: Arany Dávid.
DVTK: Kapi - Varga Z., Németh Á., Bedő, Komlósi, Ferencsik S., Jacsó, Csicsvári, Gulyás, Kövesi, Demeter. Vezetőedző: Jordán András.

Csere: Demeter helyett Lőrincz az 59., Kövesi helyett Harsányi a 71., Jacsó helyett Kollár a 77. percben.
Sárga lap: Pető a 88., Hegedüs a 90., Lőrincz a 90. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Menyhárt (1-0) a 8., Jacsó (1-1) a 30., Gulyás (1-2, 11-esből) a 36., Csicsvári (1-3) a 39., Balajthy (2-3) az 52. percben.

13. KTE LA U14 KTE LA U14 20 5 2 13 25 68 -43 17
14. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 18 5 1 12 22 56 -34 16
15. PMFC U14 PMFC U14 19 4 4 11 30 46 -16 16
16. Békéscsaba LA U14 Békéscsaba LA U14 20 4 3 13 16 42 -26 15