Összefoglaló 2019. április 1., hétfő

U14: DVTK - Kaposvár 6-3 (3-0)

Gólzáporos mérkőzésen aratott magabiztos győzelmet a DVTK U14 a bajnokság 21. fordulójában. Jordán András együttese a 6-3-ra győzte le hazai környezetben a Kaposvár együttesét.

U14 I. osztály 21. forduló

Diósgyőri VTK - Kaposvári Rákóczi FC 6-3 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Jakab Gyula (Fülöp Gábor, Varga I Zoltán)
DVTK: Kapi - Csicsvári, Németh Á., Komlósi, Kaczvinszki, Jacsó, Ferencsik S., Bedő, Kövesi, Gulyás, Demeter. Vezetőedző: Jordán András.
Kaposvár: Horváth F. - Pintér, Stikrád, Pintér, Tóth L., Bánáti, Bodor, Kakas, Surányi, Kis-Fónai, Juhász. Vezetőedző: Konrád László.

Csere: Juhász helyett Nagy Á. a 46., Demeter helyett Harsányi az 52., Jacsó helyett Kollár az 52., Ferencsik S. helyett Binó az 58., Kapi helyett Tóth B. az 58., Kövesi helyett Lőrincz az 58., Kis-Fónai helyett Klauz a 70. percben.
Sárga lap: Tóth B. az 59., Gulyás a 76., Bodor a 76. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Demeter (1-0) a 8., Gulyás (2-0) a 12., Gulyás (3-0) a 22., Kövesi (4-0) a 43., Gulyás (5-0) az 53., Pintér (5-1) az 57., Pintér (5-2) az 59., Lőrincz (6-2) a 65., Pintér (6-3) a 72. percben.

14. KTE LA U14 KTE LA U14 21 5 2 14 25 69 -44 17
15. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 19 5 1 13 25 62 -37 16
16. PMFC U14 PMFC U14 20 4 4 12 30 49 -19 16