Összefoglaló 2019. április 15., hétfő

U14: DVTK - MTK 3-6 (2-3)

A DVTK U14-es együttese hazai pályán játszott gólzáporos mérkőzést a bajnokság 23. fordulójában az MTK Budapest ellen.

U14 I. osztály 23. forduló

Diósgyőri VTK - MTK Budapest 3-6 (2-3)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Jakab Gyula (Barnák Ádám Zoltán, Bodó Balázs)
DVTK: Kapi - Csicsvári, Németh Á., Bedő D., Komlósi, Jacsó, Ferencsik S., Kövesi, Ferencsik B., Balázsi, Gulyás. Vezetőedző: Jordán András.
MTK: Gyetván - Almomani, Varga B:, Balogh Á., Lauri, Markgráf, Barkóczi, Mucsányi, Hegedűs, Martényi, Erdős. Vezetőedző: Lednitzky András.

Csere: Martényi helyett Danyi az 53., Csicsvári helyett Varga Z. a 60., Hegedűs helyett Mészáros a 63., Erdős helyett Forgács a 63., Kövesi helyett Demeter a 66., Gyetván helyett Kiszely a 71., Varga B. helyett Mamusits a 71., Lauri helyett Sárosi-Menyhei a 71., Markgráf helyett Ördög a 71., Jacsó helyett Harsányi a 75., Balázsi helyett Binó a 75., Kapi helyett Dojcsák a 75. percben.
Sárga lap: Balogh Á. a 35. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Gulyás (1-0) a 10., Balogh Á. (1-1) a 12., Gulyás (2-1) a 15., Martényi (2-2) a 19., Hegedűs (2-3) a 34., Erdős (2-4) a 49., Hegedűs (2-5) az 58., Balogh Á. (2-6) a 64., Demeter (3-6) a 74. percben.

13. Spartacus 1928 U14 Spartacus 1928 U14 22 5 6 11 38 57 -19 21
14. Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 Kaposvári Rákóczi-Bene Ferenc LA U14 22 6 1 15 26 69 -43 19
15. PMFC U14 PMFC U14 22 5 4 13 33 52 -19 19
16. Békéscsaba LA U14 Békéscsaba LA U14 23 5 3 15 18 49 -31 18