Összefoglaló 2019. március 28., csütörtök

U13: DVTK - Balmaz FC-Olasz Focisuli 3-1 (1-1)

Hazai pályán fogadta szerda délután a DVTK U13-as együttese a Balmaz FC-Olasz Focisuli gárdáját. Földvári Tibor együttese 1-1-es szünetet követően a második félidőben eldöntötte maga javára a találkozót és otthon tartotta a három pontot.

U13 I. osztály, Észak-Keleti csoport 13. forduló

Diósgyőri VTK - Balmaz FC-Olasz Focisuli 3-1 (1-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Tóth Márton (Fülöp Norbert, Hudák Roland)
DVTK: Dojcsák - György, Deményi, Gál, Kaczvinszki, Vass, Szakos, Kurucz, Barta, Simon, Macsó. Vezetőedző: Földvári Tibor.
Balmaz FC-Olasz FS: Lévai - Veres, Incze, Balogh M., Kövér, Patai, Vértesi, Varga D., Nagy M., Hadházi, Szabó O. Edző: Lajos Ferenc.

Csere: Varga D. helyett Bartók a 31., Balogh M. helyett Nagy B. a 31., Dojcsák helyett Ferencsik Á. a 31., György helyett Mattyasovszky a 31., Gál helyett Bodnár T. a 31., Kaczvinszki helyett Nagy L. a 31., Szakos helyett Szakács a 31., Macsó helyett Cseh a 31. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Incze (0-1) a 7., Barta (1-1) a 21., Barta (2-1) a 33., SImon (3-1) a 62. percben.

1. Várda Labdarúgó Akadémia U13 Várda Labdarúgó Akadémia U13 12 11 0 1 90 6 84 33
3. Spartacus 1928 U13 Spartacus 1928 U13 13 9 1 3 37 27 10 28
4. Balmaz FC-Olasz Focisuli U13 12 8 0 4 46 20 26 24
5. DVSC-DLA U13 DVSC-DLA U13 12 7 1 4 56 28 28 22
6. Tarpa SC U13 Tarpa SC U13 11 3 0 8 19 41 -22 9
7. Eger Labdarúgó Sport KFT U13 Eger Labdarúgó Sport KFT U13 10 2 2 6 18 32 -14 8
8. Salgótarjáni BTC U13 Salgótarjáni BTC U13 12 2 2 8 16 47 -31 8
9. Mezőkövesd Zsóry FC U13 Mezőkövesd Zsóry FC U13 10 1 1 8 8 78 -70 4
10. Sajóvölgye Focisuli SE U13 Sajóvölgye Focisuli SE U13 13 1 1 11 15 87 -72 4