Beharangozó 2019. szeptember 16., hétfő

U16: Grosics Akadémia - DVTK 1-4 (1-1)

Nagyszerű győzelmet aratott a DVTK U16-os együttese a bajnokság 4. fordulójában. Bém Gábor csapata a Grosics Akadémia vendégeként gól- és emberhátrányba került az első félidőben, azonban a második játékrészben 10 emberrel négy gólt szerezve megnyerte a találkozót a piros-fehér csapat.

U16 II. osztály, 4. forduló

Grosics Akadémia - Diósgyőri VTK 1-4 (1-0)

Gyula, Gyulai Grosics Gyula Akadémia. Játékvezető: Petyarity József (Patyi Bettina, Horváth Viktor)
Grosics Akadémia: Pallagi - Ottlakán, Szász, Nagy D., Tóth R., Herpai, Mátó, Rácz, Megyeri, Orcsik. Vezetőedző: Patrascu Ioan.
DVTK: Bánhegyi B. - Marok, Szloboda, Balázs, Veréb, Nahaj, Ferencsik B., Balázsi, Illés, Fülöp, Gulyás. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Mátó helyett Farkas az 55., Ottlakán helyett Halász a 63., Balázsi helyett Kiss P. a 81., Nahaj helyett Jacsó a 81., Gulyás helyett Csorba a 81., Illés helyett Vincze a 83. percben.
Sárga lap: Marok a 24. percben.
Piros lap: Fülöp a 34. percben.
Gólszerző: Orcsik (1-0) a 21., Illés (1-1) az 58., Nahaj (1-2) a 62., Illés (1-3) a 75., Nahaj (1-4) a 79. percben.