Beharangozó 2019. november 18., hétfő

U14: DVTK - DVSC-DLA 2-1 (2-0)

Fontos mérkőzést nyert meg, ezzel megelőzte riválisát a DVTK U14-es korosztálya a hétvégén. Gyarmaty Attila csapata a DVSC-DLA ellen aratott 2-1-es győzelmet hazai pályán.

U14 I. osztály 13. forduló

Diósgyőri VTK - DVSC-DLA 2-1 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Suhaj Árpád (Skarupa Tamás János, Kákóczki Áron)
DVTK: Ferencsák - Bánk, Deményi, Kaczvinszki, Zanócz, Fercsák E., Simon, Csombók, Szakos, Bodnár, Sáreczki. Vezetőedző: Gyarmaty Attila.
DVSC-DLA: Engedi - Kovács K., Szilágyi, Pirka, Butor, Balogh M., Szuháj, Nemes, Patai, Nagy M., Kiss H. Vezetőedző: Joó Zsolt.

Csere: Pirka helyett Sain a 41., Szakos helyett Gál az 51., Sáreczki helyett Macsó az 51., Nagy M. helyett Török az 51., Szuháj helyett Varga V. a 67. percben.
Sárga lap: Szilágyi a 73. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Kaczvinszki (1-0) a 18., Simon (2-0) a 29., Butor (2-1) a 70. percben.