Beharangozó 2020. október 30., péntek

MTK - DVTK 2-1 (0-1)

Az MTK Hungária FC vendége volt a DVTK női labdarúgó csapata a Simple Női Liga 8. fordulójában pénteken este.

Simple Női Liga 8. forduló

MTK Hungária FC - DVTK 2-1 (0-1)

Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion. Játékvezető: Kiss Anikó Tünde (Nagy Petra, Bizderi Nikolett)
MTK Hungária FC: Szőcs - Németh L., Curless, Pinczi, Szemán-Tóth – Mayer, Bokor, Csányi, Kocsán - Pápai, Diószegi. Vezetőedző: Varga Attila
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Palama, Boros K. - Sandu, Oláh A., Kongouli - Vachter, Bradić, Barker. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Mayer helyett Legendás a 46., Boros helyett Voila a 76., Balázs helyett Vig a 86., Diószegi helyett Kremer a 88., Csányi helyett Stefán a 90., Kocsán helyett Papp a 90+4. percben.
Sárga lap: Boros K. a 17., Csányi a 19., Szemán-Tóth a 28., Kocsán a 36., Bokor a 64., Sandu a 90+2. percben.
Gólszerző: Oláh (0-1) a 31., Pápai (1-1) az 50., Nagy F. (2-1 öngól) a 61.percben.

Fórizs Sándor: - Az egész mérkőzésen hullámzó volt a teljesítményünk. Hol mi kerültünk fölénybe, hol az MTK. Összességében egy kiegyenlített meccset játszottunk, vereséget semmiképpen nem érdemeltünk. A 90+2. percben volt egy olyan eset, amiért tizenegyest kellett volna kapnunk. A mérkőzés igazságos eredménye 2-2-es döntetlen lett volna.