Beharangozó 2021. március 6., szombat

MK: DVTK - Kelen SC 2-2 (0-1) 11-esekkel: 5-4

Egyenlő erők küzdelmét hozta a DVTK és a Kelen SC női labdarúgóinak összecsapása szombaton délután a klub edzőközpontjában. A rendes játékidő két-két gólt hozott, így a piros-fehérek tizenegyes rúgások után jutottak be a Női Magyar Kupa legjobb négy csapata közé.

Női Magyar Kupa 4. forduló

DVTK - Kelen SC 2-2 (0-1) 11-esekkel: 5-4

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Takács Ákos (Volentics Erik János, Takács Ádám)
DVTK: Ádám A. - Williamson, Nagy M., Palama, Barker - Vachter, Stackel, Sandu, Volia - Vig, Byrne. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Kelens SC: Erős E. - Ács K., Tagyi, Dr. Tatai, Tatai - Árvay, Medeiros - Balázsb E., Bernhardt, Gyenes - Dos Santos. Vezetőedző: Könczey Zsolt.

Csere: Gyenes helyett Barkóczi a 67., Bernhardt helyett Kókány a 67., Balázs E. helyett Horváth L. a 77., Tatai helyett Terhes a 89. percben.
Sárga lap: Ács K. a 36., Bernhardt az 56., Kókány a 72. percben.
Gólszerző: Balázs E. (0-1) a 25., Sandu (1-1) a 46., Byrne (2-1) a 48., Ács K. (2-2) a 81. percben.

Fórizs Sándor: - Amit kitűztünk magunk elé célnak, hogy a legjobb négy közé jussunk, az sikerült. Gratulálok a lányoknak! Várjuk a következő ellenfelünket a döntőbe kerülésért! A Kelen SC-nek sok sikert kívánok!