Beharangozó 2021. április 14., szerda

A Kelen SC látogat Diósgyőrbe

A Simple Női Liga 17. fordulójában a Kelen SC látogat Diósgyőrbe. A mérkőzésnek a DVTK edzőközpontja ad otthont. A találkozó a jelenleg is érvényben lévő korlátozásoknak megfelelően zárt kapus.

Simple Női Liga 17. forduló

2021. április 17., szombat
16:00 DVTK - Kelen SC

Fórizs Sándor: - Sok nehézséggel küzdünk, vannak sérültjeink is, ezért várhatóan ismét lehetőséget fog kapni néhány fiatal játékosunk. Régen győztünk már, ezért mindenképpen szeretnénk begyűjteni a három pontot.

Helyszín

A találkozót zárt kapuk mögött játsszák a csapatok a DVTK Edzőközpontban. Kérjük szurkolóinkat, maradjanak otthon!

Cím: 3533 Miskolc, Andrássy Gyula utca 61.

A Simple Női Liga 17. fordulójának programja

2021. április 16., péntek
16:00 Haladás-Viktória FC - ETO FC Győr

16:00 MTK Hungária FC - Kész-St. Mihály FC

2021. április 18., vasárnap
15:00 Astra-Alef HFC-Üllő - FTC-Telekom

Az idei bajnoki évadban három alkalommal találkoztak egymással a csapatok. A bajnokságban mind a két alkalommal a DVTK diadalmaskodott. A Női Magyar Kupában pedig - tizenegyesrúgásokkal - a Diósgyőr jutott tovább.

Simple Női Liga 3. forduló

DVTK - Kelen SC 4-0 (2-0)

Miskolc, DVTK Stadion, 193 néző. Játékvezető: Erdélyi Bence (Nagy Petra, Kurinka Béla)
DVTK: Schildkraut - Palama, Nagy F., Nefrou, Boros K. – Vachter, Oláh A., Sandu, Voila – Barker, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Kelen SC: Erős - Árvay, Dos Santos, Haraszti, Tagyi, Tatai, Zágonyi, Telek-Sümegi, Dr. Tatai, Ács, Bernhardt. Vezetőedző: Könczey Zsolt

Csere: Voila helyett Kongouli a 30., Tatai helyett Medeiros a 46., Berndardt helyett Kókány a 71., Vachter helyett Vig a 84., Haraszti helyett Nyéki a 89., Oláh A. helyett Balázs Cs. a 90+3. percben.
Sárga lap: Zágonyi a 81., Medeiros a 90., Könczey Zsolt a 90., Vachter Tamás a 90. percben.
Gólszerző: Vachter (1-0) a 4., Barker (2-0) a 45+2., Kongouli (3-0) a 66., Sandu (4-0) a 75. percben.

Sipmle Női Liga NB I., 10. forduló

Kelen SC - Diósgyőri VTK 1-4 (0-2)

Csepel, Városi Stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Dobai János (Bereczki Bence, Juhász László)
Kelen SC: Horváth L. - Szanyi, Medeiros, Árvay, Haraszti, Balázs E., Tagyi, Herczik, Terhes, dr. Tatai, Ács. Vezetőedző: Könczey Zsolt.
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Palama, Boros K. - Voila, Oláh A., Sandu, Barker - Vachter, Bradić. Vezetőedző: Fórizs Sándor.

Csere: Tatai helyett Terhes a 46., Szanyi helyett Markó a 66., Boros helyett Branyiczki a 81., Voila helyett Horváth L. a 84., Schildkraut helyett Ádám A. a 89. percben.
Gólszerző: Bradić (0-1) a 22., Barker (0-2) a 44., Bradić (0-3) az 51., Árvay (1-3) a 61., Voila (1-4) a 73. percben.

Női Magyar Kupa 4. forduló

DVTK - Kelen SC 2-2 (0-1) 11-esekkel: 5-4

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Takács Ákos (Volentics Erik János, Takács Ádám)
DVTK: Ádám A. - Williamson, Nagy M., Palama, Barker - Vachter, Stackel, Sandu, Volia - Vig, Byrne. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Kelens SC: Erős E. - Ács K., Tagyi, Dr. Tatai, Tatai - Árvay, Medeiros - Balázsb E., Bernhardt, Gyenes - Dos Santos. Vezetőedző: Könczey Zsolt.

Csere: Gyenes helyett Barkóczi a 67., Bernhardt helyett Kókány a 67., Balázs E. helyett Horváth L. a 77., Tatai helyett Terhes a 89. percben.
Sárga lap: Ács K. a 36., Bernhardt az 56., Kókány a 72. percben.
Gólszerző: Balázs E. (0-1) a 25., Sandu (1-1) a 46., Byrne (2-1) a 48., Ács K. (2-2) a 81. percben.