Beharangozó 2021. április 30., péntek

A Győrt fogadja a DVTK női labdarúgó csapata

A Simple Női Liga 19. fordulójában az ETO FC Győr érkezik Diósgyőrbe. A mérkőzésnek a DVTK Edzőközpont ad otthont.

Simple Női Liga 19. forduló

2021. május 1., szombat
17:00 DVTK - ETO FC Győr

Fórizs Sándor: - Szeretném, ha a Győr ellen is hasonló lelkesedéssel és elánnal játszanak a lányok, mint ahogy tették azt az Astra ellen. Bízom benne, hogy a csapat fegyelmezett lesz és győztesen tudjuk elhagyni a pályát. Egy nagyon motivált Győrre készülünk, ugyanis az egyik edző kollégámtól olyan információt kaptam, hogy a zöld-fehérek nagyon-nagyon készülnek ellenünk, és olyan felfogásban érkeznek, hogy mindenáron győzni szeretnének, ezért mindent meg is fognak tenni. Jelen pillanatban még nem tudom, hogy hogyan fog felállni a kezdőcsapatunk, ez szerintem csak a mérkőzés előtt fog eldőlni. Örülnék, ha a hátralévő három alapszakasz mérkőzésünkön már több sérülésünk nem lenne, hogy az Astra elleni bronzcsatában mindenki hadra fogható legyen.

Helyszín

A találkozót a DVTK Edzőközpontban játsszák a csapatok.

Cím: 3533 Miskolc, Andrássy Gyula utca 61.

A Simple Női Liga 19. fordulójának programja

2021. április 29., csütörtök
17:00 FTC-Telekom - Haladás-Viktória FC

16:30 MTK Hungária FC - Kelen SC

2021. május 2., vasárnap
17:00 Kész-St. Mihály FC - Astra-ALEF HFC-Üllő

Az idei bajnoki évadban eddig két alkalommal találkoztak egymással a csapatok, mindkét alkalommal gólzáporos diósgyőri győzelem született.

Simple Női Liga 5. forduló

DVTK - ETO FC Győr 5-0 (3-0)

Miskolc, DVTK Stadion, 324 néző. Játékvezető: Urbán Eszter (Nagy Petra, Szarvas László)
DVTK: Schildkraut - Balázs Cs., Nagy F., Nefrou, Boros K. - Barker, Palama, Oláh A., Vachter - Bradić, Voila. Vezetőedző: Fórizs Sándor
ETO FC Győr: Bokros V. - FeketevIziová, Kránicz, Maráz, Fleck, Horváth C., Bódai, Pacsuta, Zsédely, Vida, Öreg. Vezetőedző: Kulcsár Zsolt.

Csere: Voila helyett Kongouli az 57., Balázs Cs. helyett Sandu az 57., Horváth C. helyett Gaál a 65., Zsédely helyett Tillinger a 65., Feketevíziová helyett Romanoczki a 79., Bradić helyett Kerékgyártó a 86. percben.
Sárga lap: Oláh A. a 90. percben.
Gólszerző: Bradić (1-0) a 32., Oláh A. (2-0) a 40., Barker (3-0) a 44., Barker (4-0) az 54., Bradić (5-0) a 71. percben.

Simple Női Liga 12. forduló

ETO FC Győr - DVTK 1-4 (0-2)

Győr, ETO Park, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Bognár Réka (Török Katalin, Nagy Barnabás)
ETO FC Győr: Borok - Feketevíziová, Fél P., Maráz, Tillinger, Sali, Horváth C., Plóner, Gaál R., Vida, Öreg. Vezetőedző: Tóth Alexandra
DVTK: Schildkraut - Bradić, Balázs Cs., Palama, Boros K. - Vachter, Oláh A., Nagy F., Barker - Voila, Branyiczki. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Branyiczki helyett Horváth L. a 35., Horváth C. helyett Nagy K. a 46., Nagy F. helyett Gergely V. a 65. percben.
Sárga lap: Palama a 72. percben.
Gólszerző: Voila (0-1) az 1., Bradić (0-2) a 16., Sali (1-2) a 63., Vachter (1-3) a 80., Vachter (1-4) a 90. percben.