Beharangozó 2021. március 1., hétfő

LU19: Nyíregyháza - DVTK 6-0 (1-0)

Szabolcsi kirándulással kezdődött a DVTK U19-es leány csapatának a bajnokság tavaszi fele. A piros-fehérek a szünetben még csak egygólos hátrányban voltak a Nyíregyháza vendégeként, és egészen a hajráig jól tartották magukat. A nagyobb különbség a mérkőzés végén alakult ki.

Leány U19, Északkeleti csoport, 10. forduló

Nyíregyháza Spartacus FC U19 – Diósgyőri VTK U19 6-0 (1-0)

Nyíregyháza, zárt kapuk mögött. Játékvezetők: Lengyel A., Nemcsik J., Lengyel D.

Nyíregyháza Spartacus FC U19: Verdes V. – Bukta B., Pitlik D., Kornyitás P., Pekk P., Németh K., Varga V., Böszörményi K., Benedek K., Tahóczki I., László N. Edző: Nagy Panna.
Diósgyőri VTK U19: Bitó V. – Kerékgyártó J., Nagy G., Váradi L., Galambosi P., Dudás E., Szilágyi A., Stumpf Zs., Branyiczki M., Kovács L., Tamás L. Edző: Ujj Levente.

Csere: Szilágyi A. helyett Fodor L. a 26., Németh K. helyett Szondi L. a 46., Tahóczki I., helyett Hrinkó D. a 62., Tamás L. helyett Lajhó F. a 69., László N. helyett Szalontai R. a 74., Bukta B. helyett Katona L. a 74. percben.

Gólszerzők: Németh K. (1-0) a 4., Benedek K. (2-0) az 55., Varga V. (3-0) a 72., Hrinkó D. (4-0) a 81., Hrinkó D. (5-0) a 87., Benedek K. (6-0) a 89. percben.