Beharangozó 2021. augusztus 28., szombat

DVTK - ETO FC Győr 1-4 (0-1)

A Simple Női Liga 3. fordulójában az ETO FC Győr volt a DVTK női labdarúgó csapatának a vendége.

Simple Női Liga 3. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 1-4 (0-1)

Miskoc, DVTK Edzőközpont, 150 néző Játékvezető: Takács Ákos (Gavalla-Kulcsár Judit, Derda Dominik)
DVTK: Schildkraut - Geréd, Nagy M., Jáhn, Boros K. - Palama, Mikó E., Krisztin S., André A. - Barker, Bradić. Vezetőedző: Bém Gábor
ETO FC Győr: Szőcs R. - Tillinger, Savanya, Süle, Cameron, Németh L., Öreg C., Oláh A., Nagy F., Rácz Zs., Kovács L. Vezetőedző: Menczeles Iván

Csere: Mikó E. helyett Sain a 46., Palama helyett Vig a 66., Boros K. helyett Voila a 66., Süle helyett Vida a 74., Tillinger helyett Fél P. a 77., Cameron helyett Fél A. a 88., Németh L. helyett Sali a 88., Oláh A. helyett Feketevíziová a 88. percben.
Sárga lap: Németh L. a 41., Voila a 71. percben.
Gólszerző: Savanya (0-1) a 25., Nagy F. (0-2) a 47., Süle (0-3) a 62., Bradić (1-3) a 72., Kovács L. (1-4) a 76. percben.

Bém Gábor: - Sokat kell még fejlődnünk játékban és koncentrációban is. Olyan elemi hibákat nem lehet elkövetni, amikből a gólokat kaptuk. Gratulálok a Győrnek a győzelemhez!