Beharangozó 2022. július 14., csütörtök

Kisvárda - DVTK 2-3 (0-2)

Csütörtök este lejátszotta harmadik nyári felkészülési mérkőzését a DVTK labdarúgó csapata. A szombati mezőkövesdi győzelem után Kisvárdán is nyerni tudtak a piros-fehérek. A hazaiaknak sok sikert kívánunk az Európa-konferencialiga küzdelmeihez!

Kisvárda Master Good - Diósgyőri VTK 2-3 (0-2)

Kisvárda, Várkerti Stadion. Zárt kapuk mögött. Játékvezető: Karakó Ferenc (Szilágyi Norbert, Piskóczi Viktor)
DVTK: Danilović - Farkas D., Hegedűs, Szatmári, Csirmaz - Holdampf, Oláh Bá. - Könyves, Lukács D., Jurek - Eppel. Vezetőedző: Dragan Vukmir
Kisvárda: Odintsov - Hej, Vranjanin, Kovačić, Leoni - Melnyk, Karabelyov - Asani, Ötvös, Camaj - Mešanović. Vezetőedző: Török László

Csere: Oláh Bá. helyett Bertus a 46., Jurek helyett Bényei a 46., Karabelyov helyett Makowski a 46., Odintsov helyett Hindrich a 46., Hej helyett Peteleu a 46., Asani helyett Navrátil a 46., Melnyk helyett Lucas a 61., Mešanović helyett Ilievski a 61., Camaj helyett Czérna a 61., Danilović helyett Bánhegyi a 67., Csirmaz helyett Bárdos a 67., Könyves helyett Bokros a 67., Eppel helyett Vajda a 67., Vranjanin helyett Kravchenko a 72., Kovačić helyett Széles a 72., Ötvös helyett Simović a 72., Hegedűs helyett Mrva a 76., Lukács D. helyett Benkő a 88., Holdampf helyett Papp M. a 88. percben.
Sárga lap: Szatmári a 90+2. percben.
Gólszerző: Eppel (tizenegyesből - 0-1) a 21., Jurek (0-2) a 37., Bertus (0-3) a 61., Navrátil (1-3) a 77., Ilievski (2-3) a 87. percben.

21. perc: Farkas Dániel szöktette Lukács Dánielt a jobb oldalon, majd Eppel Márton kapta volna a labdát, de középen felrúgták a védők. Tizenegyes. A sértett jobb lábbal higgadtan a bal alsóba lőtte a labdát. 0-1

37. perc: Egy ritkán látható rövidzárlatot használt ki a DVTK. Mint tudjuk, bedobásból nincsen les. Farkas Dániel a saját térfeléről dobta be a labdát, a meglóduló Jurek Gábor szabadon vezette a kapusra, és a hálóőr lába mellett 5 méterről a bal alsó sarokba gurított. 0-2

39. perc: Tizenegyeshez jutott a Kisvárda. Egy test-test elleni ütközést látott szabálytalannak Karakó Ferenc játékvezető. Jasmin Mešanović jobbal a bal kapufa mellé gurított. Az eredmény nem változott.

61. perc: Formás diósgyőri akció futott végig a pálya jobb oldalán, Farkas Dániel passza után Bertus Lajos szépségdíjasan tekert ballal a jobb felső sarokba. 0-3

77. perc: Slobodan Simović passza után Jaroslav Navrátil vette át a labdát és hat méterről a léc alá bombázott. 1-3

87. perc: Slobodan Simović futtatta lyukra Mario Ilievskit, aki laposan a kapu közepébe lőtte a labdát öt méterről. 2-3

Dragan Vukmir: - Egy jó ellenféllel játszottunk, jó volt a játékosok hozzáállása, de látjuk, hogy min kell még javítani. Nehéz héten vagyunk túl, a felkészülés közepén járunk, dolgozunk tovább.