Beharangozó 2022. szeptember 10., szombat

Kelen SC - DVTK 0-6 (0-4)

A Simple Női Liga negyedik játéknapján a DVTK női labdarúgó csapata az újonc Kelen SC vendégeként lépett pályára. A találkozó kiütéses diósgyőri győzelmet hozott, miután az első félidőben Balázs Csilla duplázott, valamint Nagy Panna és Nagy Lilla is betalált. A második játékrészben további két gólt szereztek a piros-fehér lányok, így magabiztos, 6-0-ás győzelmet aratott Bém Gábor együttese.

Simple Női Liga, 4. forduló

Kelen SC - Diósgyőri VTK 0-6 (0-4)

Budapest, Szabadkikötő SE Sporttelep. Játékvezető: Kalmár Petra (Nyeste Laura, Ancsin Zoltán)
Kelen SC: Bokros - Bederna, Ónodi, Végh, Ambach, Tóbik, Angyal, Bernhardt Ba., Kerekes, Ács, Bernhardt Be. Vezetőedző: Kun Istán.
DVTK: Böröcz - Mikó, Geréd, Sain, Boros - Oláh, Balázs, Voila - Nagy L., Nagy P., Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Böröcz helyett Ádám a 46., Végh helyett Ramor az 57., Tóbik helyett Fogl a 68., Voila helyett Komlós a 72., Bernhardt Ba. helyett Terhes a 76., Ács helyett Berencsi a 76., Bederna helyett Stumpf a 76., Boros helyett Horváth L. a 83., Nagy P. helyett Zahár a 83., Nagy L. helyett Papp a 83. percben.
Sárga lap: Bernhardt Ba. a 16., Bederna a 27., Voila az 57., Balázs a 71., Fogl a 87., Ambach a 90. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Nagy P. (0-1) a 24., Balázs (0-2) a 30., Nagy L. (0-3) a 39., Balázs (0-4) a 43., Oláh (0-5) a 67., Komlós (0-6) a 79. percben.

Bém Gábor: - Az első félidő eleje nem tetszett, mivel nem sikerültek úgy a labdakihozatalaink, ahogy azt terveztük és nem volt pontos a játékunk. Aztán sikerült rendezni a sorokat, és megszerezni az első gólt, amire tudtunk rúgni gyorsan még egyet, amivel megtörtük az ellenfelünket. Gratulálok a lányoknak!