Beharangozó 2022. november 20., vasárnap

DVTK - Szekszárd 3-1 (2-0)

A Simple Női Liga 11. fordulójában hazai környezetben lépett pályára a DVTK női labdarúgó csapata. Bém Gábor együttese az újonc Szekszárdot látta vendégül, és magabiztos győzelemmel gyűjtötte be a három pontot.

Simple Női Liga, 11. forduló

Diósgyőri VTK - Szekszárdi WFC 3-1 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 150 néző. Játékvezető: Valu Tibor (Sztányi Tibor, Benkő Róbert)
DVTK: Ádám - Komlós, Geréd, Jáhn, Boros - Nagy L., Oláh, Balázs, Voila, Krisztin - Nagy P. Vezetőedző: Bém Gábor.
Szekszárd: Janecz - Csóka, Rozmis, Kágyi Á., Kovács, Schell, Vári, Kágyi K., Kiss, Acsádi, Nádudvari. Vezetőedző: Micskó Márk.

Csere: Kágyi Á. helyett Ezer a 46., Kovács helyett Nagy-Cseke a 46., Nádudvari helyett Kövesdi a 77., Jáhn helyett Havasi a 77., Kiss helyett Hortobágyi a 84., Voila helyett Mikó a 84., Nagy L. helyett Veres a 88., Boros helyett Zahár a 88., Balázs helyett Papp a 88. percben.
Sárga lap: Ádám a 13., Krisztin az 54., Oláh a 88. percben.
Piros lap: -
Gólszerző:
Krisztin (1-0) az 1., Nagy L. (2-0) a 18., Jáhn (3-0) az 57., Ezer (3-1) a 87. percben.

Bém Gábor: - Jól kezdtük a mérkőzést, hiszen már az első percben betaláltunk. Ezt követően többet kellett volna birtokolnunk a labdát, kicsit kapkodós volt a játékunk, ennek ellenére rengeteg helyzetet kidolgoznunk, főleg a széleken sikerült megbontanunk az ellenfelet. Összességében az eredménnyel elégedett vagyok, de a gólok számával nem.