Beharangozó 2023. március 24., péntek

DVTK - Kelen SC 3-0 (2-0)

A Simple Női Liga 15. fordulójának nyitómérkőzésén a Kelen SC vendégeskedett Diósgyőrben. A találkozón végig a DVTK akarata érvényesült, és bár a vendégek előtt is adódtak lehetőségek, magabiztos diósgyőri győzelem születet

Simple Női Liga 15. forduló

Diósgyőri VTK - Kelen SC 3-0 (2-0)

Miskolc, DVTK Stadion, 200 néző. Játékvezető: Urbán Eszter (Gavalla-Kulcsár Judit, Szabó Laura Emerencia)
DVTK: Böröcz - Somogyi, Geréd, Jáhn, Boros K. - Komlós, Mikó, Voila - Nagy L., Nagy P. Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor.
Kelen SC: Bokros V. - Ramor, Bederna, Blayer, Kerekes - Bernhardt Be. - Csutoros, Bernhardt Ba., Ács, Ambach - Tóbik. Vezetőedző: Kun István

Csere: Krisztin helyett Sain a 60., Komlós helyett Katona a 60., Tóbik helyett Berencsi a 70., Csutoros helyett Végh K. a 70., Mikó helyett Oláh A. a 80., Jáhn helyett Havasi a 80., Ambach helyett Végh D. a 81., Nagy L. helyett Zahár a 84., Ács helyett Stumpf a 89., Bernhardt B. helyett Terhes a 89. percben.
Sárga lap: Jáhn a 18. percben.
Gólszerző: Voila (1-0) a 33., Ramor (2-0, öngól) a 38., Nagy L. (3-0) a 80. percben.

Bém Gábor: - Mindig nehéz egy feljutó csapat ellen játszani, hiszen többnyire a védekezésre koncentrálnak. A mi játékunkból hiányzott a pontosság és a támadó harmadban a végjáték, de ennek ellenére gratulálok a csapatnak, mert behúztuk a kötelező győzelmet. Az akadémistáink szereplésének külön örülök, mindannyian jól szálltak be és megmutatták, hogy lehet rájuk számítani.