Beharangozó 2022. augusztus 4., csütörtök

DVTK - Budaörs SC 5-0 (3-0)

Szerdán délután lejátszotta hatodik, egyben utolsó nyári felkészülési mérkőzését a DVTK női labdarúgó csapata. A piros-fehérek ellenfele a Női NB II. Nyugati csoportjában szereplő Budaörs SC volt. Jövő vasárnap már bajnoki pontokért lépnek pályára a diósgyőri hölgyek.

Diósgyőri VTK - Budaörs SC 5-0 (3-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Bujnóczki Bence (Miskovics Tamás, Görzsöny Péter)
DVTK: Böröcz - Veres V., Geréd, Jáhn, Boros K. - Balázs Cs., Nagy L., Krisztin, Oláh A. - Mikó, Nagy P.  Vezetőedző: Bém Gábor.
Budaörs SC: Egri, Szanyi, Sárosi, Oláh B., Proháczik, Tóth E., Zuzás, Fábián, Kajdy, Balázs H., Kardos. Vezetőedző: Horváth Ferenc

Csere: Böröcz helyett Ádám A. a 46., Szanyi helyett Kirschner a 46., Proháczik helyett Csapó a 46., Balázs H. helyett Solyomvári a 46., Veres V. helyett Voila a 66., Mikó helyett Horváth L. a 67., Jáhn helyett Zahár a 67., Kardos helyett Kecskeméti a 67., Tóth E. helyett Wochna a 67., Oláh B. helyett Vellner a 67., Kajdy helyett Boczkó a 67. percben.
Gólszerző: Krisztin (1-0) a 14., Nagy P. (2-0) a 20., Nagy L. (3-0) a Nagy P. (4-0) a 61., Volia (5-0) 81. percben.

Bém Gábor: - Sok labdát szereztünk a támadó zónában, amiből gólokat tudtunk rúgni és a labdabirtoklási törekvésünk is megállta a helyét ezen a felkészülési mérkőzésen. A következő héten a finomhangoláson lesz a hangsúly és várjuk a bajnoki mérkőzéseket.