Beharangozó 2014. május 8., csütörtök

Jegyek a Ligakupa-döntőre

Május 13-án, kedden a miskolci DVTK Stadion ad otthont a Diósgyőr-Videoton FC Ligakupa-döntőnek, valamint az MTK-Ferencváros MOL Női Magyar Kupa-finálénak. A jegyárusítás csütörtökön kezdődik a két mérkőzésre.

Az állóhelyek 1000 forintba, az ülőhelyek 1500 forintba kerülnek - tájékoztatott hivatalos honlapján a kupadöntőt rendező MLSZ.

A döntőkre szóló jegyek megvásárolhatók elővételben interneten a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, valamint személyesen országszerte a Ticket Express több mint 350 jegyirodájában. Miskolcon és Székesfehérváron helyszíni jegyárusítás is kezdődik a megszokott jegyértékesítő helyeken. A MOL Női Magyar Kupa-döntő 16.00 órakor kezdődik, a Ligakupa fináléját 19.00 órától rendezik meg, a belépők mindkét találkozóra érvényesek. Mivel a kupadöntőt az MLSZ rendezi, a DVTK hazai mérkőzéseire kiadott bérletek nem érvényesek.

A Ligakupa-döntő előtt, 17:30-18:30-ig külön drapéria egyeztetés lesz minden szektornál kijelölt zónában. A sportlétesítmény területére kizárólag írásban engedélyezett zászlók és felíratok bevitele megengedett. Kérjük a szurkolókat, hogy belépés előtt ellenőrizzék, nincs-e olyan tárgy a birtokukban, amit a pályarendszabályok alapján nem szabad bevinni a stadionba (az esernyő is ilyen tárgynak számít)! Felhívjuk a szurkolók figyelmét, hogy a mérkőzést követő ünneplés során a nézők nem léphetnek a pálya területére.

A program

2014. május 13. kedd
16:00 FTC - MTK női MK-döntő (döntetlen esetén egyből 11-es rúgások következnek)
17:45/18:00 díjátadó
19:00 DVTK - Videoton Ligakupa-döntő (döntetlen esetén 2x15 perces hosszabbítás, majd 11-es rúgások következnek)

hétfő: 12-18 óra
kedd (meccsnap): 12-19 óra FONTOS! Az ajándékbolt nyitva tart, de a mérkőzés napon a mérkőzés helyszínén az MLSZ döntése értelmében nem lehet jegyet árusítani