Beharangozó 2016. október 25., kedd

Salgótarjánban játszik a DVTK

Szerdán kora délután a legjobb 32 közé kerülésért játszik a Magyar Kupában az STC Salgótarján vendégeként a DVTK labdarúgó csapata. A csapat már kedden útra kelt a találkozó helyszínére. Az utazás előtt Horváth Ferencet faggattuk.

Magyar Kupa 7. forduló

2016. október 26., szerda
13:30 STC Salgótarján - Diósgyőri VTK

Horváth Ferenc: - Biztos vagyok abban, hogy a mi szempontunkból nagyon kellemetlen ellenféllel találkozunk majd Salgótarjánban. A hazaiak vezetőedzőjét ismerem, van pár játékosuk, akikkel korábban dolgoztam is együtt. A keretükben több volt NB I.-es és NB II.-es játékos is található, nem az a tipikus NB III.-as csapat. Elképzelhető, hogy ki kell cserélnem pár játékost az Újpest elleni találkozóhoz képest, egyrészt azért, mert nagyon mély talajon futballoztunk, másrészt azért, mert vannak olyan labdarúgók, akiket szeretnék megnézni, hogy milyen állapotban vannak. Egyelőre még a hétvégi mérkőzéssel nem foglalkozunk, említettem már korábban, hogy aki nagyon távolra néz, az orra bukik. Most minden energiánkkal a szerdai meccsre koncentrálunk, mindent meg fogunk tenni azért, hogy továbbjussunk.

A továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Amennyiben a rendes játékidőben döntetlen az eredmény - függetlenül a csapatok osztályba sorolásától -, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik. Ha a hosszabbításban mindkét csapat azonos számú gólt ér el, vagy nem esik gól, a továbbjutás 11-es rúgásokkal dől el.

Jegyek

A belépőjegyek 1000 forintba kerülnek, melyeket a helszínen, a mérkőzés előtt lehet megvásárolni. A Szojka Ferenc Stadion kapui a mérkőzés előtt egy órával nyílnak.