Beharangozó 2018. november 11., vasárnap

ETO FC Győr - DVTK 2-2 (0-1)

A Jet-Sol Liga 10. fordulójában a Győr vendége volt a DVTK női labdarúgó csapata. A piros-fehérek a második játékrész elején már két góllal is vezettek, azonban végül be kellett érniük az egy ponttal.

Jet-Sol Liga 10. forduló

Győr, ETO Park. 100 néző. Játékvezető: Bodzay Áron (Vad Anita, Révész Csilla)
ETO FC Győr: Barti - Kovács L., Fél P., Sárosi, Süle, Plöner, Fél A., Gődér, Dénes, Bódai, Erdész. Vezetőedző: Horváth István Tamás
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, Vachter, Milunović, Tóth A., Nagy F., Balázs, Kiamou, Jáhn, Nyúzó. Vezetőedző: Fórizs Sándor

Csere: Plóner helyett Horváth C. a 46., Kiamou helyett Bradić a 46., Sárosi helyett Zsédely a 60., Nyúzó helyett Boros a 61., Balázs helyett André a 72., Barti helyett Csontos a 78., Süle helyett Fleck a 90. percben.
Sárga lap: Fél P. a 67., Milunović a 89., Erdész a 82., Tóth A. a 94. percben.
Gólszerző: Tóth A. (0-1) a 8., Bradić (0-2) a 49., Horváth C. (1-2) az 52., Dénes (2-2) a 73. percben.

Fórizs Sándor: - Nagyon jól játszott a csapat, sok helyzetet alakítottunk ki, melyekből két gólt sikerült is rúgnunk. Kétgólos vezetésünknél azonban sajnos kiengedtük a kezünkből a győzelmet.