Beharangozó 2019. március 17., vasárnap

DVTK tartalék - FC Tiszaújváros 2-1 (2-0)

A Tiszaújvárost fogadta az NB III. Keleti-csoportjának 19. fordulójában a DVTK tartalék csapata.

NB III. Keleti-csoport 19. forduló

Miskolc, DVTK Edzőközpont. 100 néző. Játékvezető: Tamási Patrik (Kulcsár Dániel, Gavalla-Kulcsár Judit)
DVTK tartalék: Bukrán - Farkas M., Géringer L., Szűcs K. - Orosz D., Tóth Bo, Géringer T., Orosz Ma., Fenyőfalvi, -  Korbély, Bárdos.  Vezetőedző: Vég Csongor
FC Tiszaújváros: Tóth Cs. - Burics, Bokros T., Dajka L., Nagy D., Lipusz, Kertész, Hussein, Orosz Má., Pataki Zs., Papp F. Vezetőedző: Gerliczki Máté

Csere: Dajka L. helyett Molnár M. a 29., Bárdos helyett Varga J. a 46., Hussein helyett Lippai T. az 59., Tóth Borisz helyett Zsiga M. a 65., Farkas M. helyett Valkay a 65., Orosz Má. helyett Tóth S. a 72. percben.
Sárga lap: Orosz Ma. a 36., Nagy D. a 45., Orosz Má. a 70., Bokros T. a 89., Géringer L. a 90+5. percben.
Gólszerző: Bárdos (1-0) a 4., Korbély (2-0) a 14., Burics (2-1) a 90+6. percben.

4. perc: Orosz Donát ment el a jobb oldalon, majd a középre adott labdáját Bárdos Bence fejelte a kapuba, 1-0

14. perc: Egy kezezést követően büntetőt ítélt a játékvezető, amit Korbély Kristóf gólra váltott, 2-0

94. perc: Burics András szerzett gólt szabadrúgásból, 2-1

Vég Csongor: - Érdekes játék ez a futball, úgy gondolom, hogy az első két tavaszi mérkőzésünkön jobban játszottunk, mint a mai napon, mégis ma tudtunk nyerni egy fokkal halványabb játékkal. A 2-1-es végeredmény egy szoros mérkőzést feltételez, de valójában 2-0 után több lehetőségünk is volt, hogy lezárjuk a meccset, de a kapussal szembeni ziccerek kimaradtak. Remélem, hogy ez a győzelem átszakít egy gátat a játékosokban és tavasszal sikerül megvalósítani a céljainkat.

Gerliczki Máté: - Minden tekintetben jobb volt a hazai csapat, így megérdemeltem szerezték meg a három pontot.