Beharangozó 2018. szeptember 17., hétfő

U16: Honvéd-MFA - DVTK 4-2 (2-1)

Az U16 I. osztályú bajnokság negyedik játéknapján a Budapest Honvéd-MFA vendége volt a DVTK U16-os együttese.

U16 I. osztály 4. forduló

Budapest Honvéd-MFA - Diósgyőri VTK 4-2 (2-1)

Budapest, Bozsik Stadion. Játékvezető: Fekete Zoltán (Valastyán Dániel, Mezei Máté)
Honvéd-MFA: Boros - Zsigmond, Török, Németh D., Kerezsi, Hajas, Benczenleitner, Varga G., Páll, Kovács V., Nikitscher. Vezetőedző: Nagy Mihály.
DVTK: Bajnai - Porkoláb Be., Kundrák, Sallai, Marok, Csatári, Takács, Horváth M., Dunai, Filkóházi, Nagy N. Vezetőedző: Bém Gábor.

Csere: Hajas helyett Bartha a 46., Nagy N. helyett Benkő a 60., Páll helyett Nyitrai a 61., Nikitscher helyett Czékus a 77., Kerezsi helyett Horváth D. a 87. percben.
Sárga lap: Csatári a 13., Varga az 53. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Páll (1-0) a 6., Kovács (1-1, öngól) a 14., Németh D. (2-1) a 31., Németh D. (3-1) a 47., Bartha (4-1) a 66., Csatári (4-2) a 67. percben.