Beharangozó 2019. március 23., szombat

DVTK - Szent Mihály FC 5-0 (1-0)

A szegedi Szent Mihály FC csapatát fogadták a DVTK női labdarúgói a Jet-Sol Liga 15. fordulójában szombaton délután a DVTK Edzőközpontban. Biljana Bradić négy gólt szerzett a mérkőzésen.

Jet-Sol Liga 15. forduló

Miskolc, DVTK Edzőközpont. 200 néző. Játékvezető: Fekete Tibor (Farkas Dávid, Juhász Ádám)
DVTK: Szőke-Nagy - Ficzay, Sandu, André, Bradić, Vachter, Tóth, Balázs Cs., Kiamou, Paul, Barker. Vezetőedző: Fórizs Sándor
Szent Mihály FC: Skorić - Miron, Vass N., Szil T., Koprena, Bartalis, Görög, Sweatman, Vasilica, Micić, Pilán. Vezetőedző: Hódi Mihály

Csere: Skorić helyett Schildkraut a 48., Vasilica helyett Vigh P. a 64., Balázs Cs. helyett Vig a 67., Szőke-Nagy helyett Varga L. a 80., Barker helyett Kóka a 86. percben.
Sárga lap: Vachter a 15. percben.
Gólszerző: Bradić (1-0) a 4., Barker (2-0) a 46., Bradić (3-0) a 66., Bradić (4-0)  69., Bradić (5-0) 80. percben.

Fórizs Sándor: - Köszönöm a szurkolóinknak, hogy ilyen sokan kilátogattak a mai mérkőzésre. Elégedett vagyok a lányokkal, az első félidőben - a gólunkon kívül - több nagy helyzetet kihagytunk, a második játékrészben már jobban koncentráltunk, ennek is köszönhető, hogy sikerült négy gólt rúgnunk.