Beharangozó 2019. november 3., vasárnap

DVTK tartalék - Ózdi Kohász SC 3-0 (2-0)

Megyei rangadót nyert a DVTK tartalék csapata az NB III. Keleti csoportjának 13. fordulójában.

NB III. Keleti csoport 13. forduló

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 200 néző. Játékvezető: Erdélyi Bence (Dobos Dávid, Zsákai Milán)
DVTK tartalék: Bukrán - Vági A., Farkas M., Szűcs K., Orosz M. - Kispál, Zsiga M., - Ternován P., Szabó B., Óvári - Boros G. Vezetőedző: Vég Csongor
Ózdi Kohász SC: Lékai - Czingráber, Pataki, Bogáti, Gábor L., Lévai, Zöllei, Pfister, Marczis, Gál Sz., Kozics. Vezetőedző: Várhidi Péter

Csere: Farkas M. helyett Budaházi a 60., Pataki helyett Gál a 73., Kispál helyett Nagy Z. a 73., Zöllei helyett Tóth G. a 83., Zsiga M. helyett Pogonyi a 83. percben.
Sárga lap: Ternován P. a 23., Pataki a 41., Lévai a 49. percben.
Gólszerző: Boros G. (1-0) a 12., Óvári (2-0) a 25., Boros G. (3-0) a 86. percben.

12. perc: Egy szélről érkező beadás után Boros Gábor szerezte meg a vezetést, 1-0

25. perc: Óvári Zsoltot ugratták ki, aki a kapust kicselezve lőtt a hálóba, 2-0

86. perc: Jobb oldalról belőtt labdára érkezett Boros Gábor, és beállította a végeredményt, 3-0

Vég Csongor: - Két nehéz helyzetben levő csapat találkozott. Amíg a vendégeknél a klub körül kialakult helyzet volt a probléma, addig nálunk a minőségében jó, de eredménytelen játék. Többről szólt ez a mai bajnoki nekünk, mint három pont, mert nem tudom, hogy valóban meg kapjuk-e majd. Ez a 90 perc nekünk arról szólt, hogy a srácok újra visszanyerjék a hitüket. Rúgtunk három szép gólt és végre lehoztunk egy meccset kapott gól nélkül. Bízom benne, hogy ez a győzelem átszakítja azokat a gátakat, amik benne voltak a fiúk lelkében. A győzelme mellett annak is örülök, hogy Pogonyi Benjámin személyében ma is tudtunk újoncot avatni. A fiatalok beépítését a most meg kevesebb pont ellenére is tartani fogjuk. Gratulálok az ózdiaknak is, mert sportemberből jelesre vizsgáztak!

Várhidi Péter: - Megpróbáltunk mindent a bajnokság tisztaságáért, de az érződik, hogy ez a játék edzés nélkül nem megy.