Országos U15-ös Bajnokság,
Kiemelt csoport, 21. forduló

Zalaegerszegi TE - Diósgyőri VTK 2-1 (1-0)

Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Ifjúsági Sportcentrum (Ifi Centrum) - Játékvezető: Tóth András (Rózsás Rita, Molnár Zsolt).
Zalaegerszegi TE: Wolf M. - Vörös M., Király Á., Keszei A., Bagó B., Papp P., Nyári Á., Korcsog E., Táncos B., Horváth H., Bazsika B. Vezetőedző: Horváth Gábor
Diósgyőri VTK: Czigány P. - Tóth B., Ádám K., Pápai O., Bári Z., Kristóf Z., István M., Hajdu R., Székely T., Berta Cs., Juhos Á. Vezetőedző: Sóskúti Balázs.

Csere: Hajdu R. helyett Cseh Z. és Bári Z. helyett Szűcs B. a 41., Ádám L. helyett Kubinyecz I. a 48., Pápai O. helyett Jónyer P. és Berta Cs. helyett Sallai K. a 62., Tóth B. helyett Meggyesfalvi B. a 70. percben.
Sárga lap: Király Á. a 43., Tóth B. az 55. és Papp P. 65. percben
Gólszerző: Bazsika B. (1-0) a 30., Kubinyecz I. (1-1) az 59., és Bazsika B. (2-1) a 61. percben

Sóskúti Balázs: Ha nem tanulunk meg győzni az ilyen mérkőzékesen, akkor ezt az ellenfél kifogja használni, és ez így is lett. Mi 15 helyzetből 1 gólt értünk el, míg ellenfelünk 6 helyzetből 2 gólt is rúgott. Gratulálok a Zalaegerszegnek! Otthon az MTK-nak szeretnék "jó nyarat" kívánni! Ha törik, ha szakad!