Diósgyőri VTK - Puskás Akadémia 0-4 (0-1)

DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Fülöp Norbert (Vincze Zsolt, Görzsöny Péter).
Diósgyőri VTK: Czigány P. - Kubinyecz I., Meggyesfalvi B., Pápai O., Kristóf Z., István M., Lupkovics G., Táth D., Székely T., Berta Cs., L. Kravchenko. Vezetőedző: Sóskúti Balázs.
Puskás Akadémia: Balogh B. - Beder B., Boda V., Görög V., Somogyi T., Somfai B., Ratkai Á., Serbin A., Grisnik Zs., Finta B., Vajagic D. Vezetőedző: Kiss Márton.

Csere: Meggyesfalvi B. helyett Juhos Á. a 41., Kristóf Z. helyett Jónyer P. a 41., Berta Cs. helyett Sallai K. a 41., Somfalvi B. helyett Erdei Zs. a 41., Pápai O. helyett Cseh Z. az 52., Lupkovics G. helyett Bári Z. az 52., Ratkai Á. helyett Ölbei B. az 52., Grisnik Zs. helyett Horváth V. az 52., Táth D. helyett Tóth B. az 55., Vajagic D. helyett Németh-Hám V. a 60., Boda V. helyett Bankó M. a 73., Somogyi T. helyett Papp K. a 73. percben.
Sárga lap: Czigány P. a 63., Boda V. a 66., Juhos Á. a 73. percben.
Gólszerző: Görög V. (0-1) a 13., Bankó M. (0-2) a 74., Németh-Hám V. (0-3) a 77., Bankó M. (0-4) a 80. percben.

Sóskúti Balázs: - Ezt az eredményt nehezen emésztjük meg. A második félidőben 0-1-nél 15-20 percig a Puskás a kapuja előtt voltunk. Mi nem lőttünk be semmit, ők viszint igen. Ilyen a futball. A lélektan sajnos ilyen. Büszke vagyok a játékosokra a 75 percig nagyon jól helytálltunk. Sok sikert a Puskásnak, készülünk a ZTE elleni mérkőzésre!