Országos U14-es Bajnokság,
Kiemelt csoport, 27. forduló

Diósgyőri VTK - Honvéd MFA 5-1 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, Játékvezető: Suhaj Ádám (Barnák Ádám. Fülöp Szabolcs).
Diósgyőri VTK: Kovács M. - Szemes L., Puskás Z., Kovács Á., Martis M., Bialkó Z., Rados G., Fecske A., Lupkovics G., Ziadi S., Juhász H. Vezetőedző: Germán Gábor.
Honvéd MFA: Czinki D. - Völgyi M., Kralicsek S., Kardos O., Hegyes B., Paulics M., Varga B., Horváth-Garaba B., Cornides L., Schmel Á., Demeter D. Vezetőedző: Fűzfa Gergely

Csere: Fecske A. helyett Kharcehnko A. a 31., Kovács Á. helyett Kelemen Z. és Martis M. helyett Samsyka B. a 41., Kovács M. helyett Béner F., Szemes L. helyett Schön B., Lupkovics G. helyett Vaidych R., Zaidi S. helyett Farkas D. az 52. percben
Sárga lap: Juhász H. a 32. percben
Gólszerző: Zaidi S (1-0) a 21., Rados G (2-0) a 39., Schön B. a (3-0) a 65., Huzsár S. (3-1) a 73., Vaidych R. (4-1) a 77., Kharchenko A. (5-1) a 80. percben

Germán Gábor: Először is szeretnék gratulálni a csapatnak és a szakmai stábnak az egész éves munkához. Hosszú és kihívásokkal teli szezonon vagyunk túl. A mai mérkőzésen nagyon jól futballoztunk, egy kicsit kockázatosabb taktikát választottunk, amit ügyesen oldottak meg a játékosok. Hátul felvállaltuk az egy-egy elleni párharcokat amit rendre megtudtuk nyerni, így több játékost tudtunk felengedni a támadásokhoz, ami a gólokban köszönt vissza. A középpályán bátran és kreatívan fociztunk, így sok lehetőséget tudtunk kidolgozni.