Országos U16-os Bajnokság,
Kiemelt csoport, 21. forduló

Puskás Akadémia - Diósgyőri VTK 6-0 (2-0)

Felcsút, Puskás Akadémia, Játékvezető: Major Zsolt (Filinger Ferenc, Belső Mátyás)
Puskás Akadémia: Orosz J. - Balogh K., Kőfalvi H., Sántha B., Vata E., Fecso O., Magyarics E., Gustei V., Pfajfer I., Varga Zs., Balázs B. Vezetőedző: Arany Dávi
Diósgyőri VTK: T. Molokopieiev - Lakatos M., Lengyel V., Feczesin K., Varga I., Meggyesfalvi B., Bordás B., László Zs., László S., Khier Bek Á., Méhes K. Vezetőedző: Icsó Zsolt.

Csere: T. Molokopieiev helyett Koltai B. a 46., Lakatos M. helyett M. Zserebickíj. a 46., Bordás B. helyett Oláh R. a 46. és László S. helyett Gulácsi M. az 51. percben
Sárga lap: László Zs. az 57., Varga Zs. a 68. és Varga I. a 83. percben
Gólszerző: Gustei V. (1-0) a 23., Varga Zs. (2-0) a 45., Varga Zs. (3-0) a 74., Sántha B. (4-0) a 78., Szűcs D. (5-0) a 81. és Vajagic D. (6-0) a 88. percben

Icsó Zsolt: - Hatvan percig jó mérkőzést játszotttunk a Puskás Akadémia ellen. Viszont a sorozatterhelésnek köszönhetően a végére sajnos elfogytunk. Az 50. percre a kényszerű cserék miatt nem maradt változtatási lehetőségünk és az utolsó 40 percet sem úsztuk meg problémák nélkül.  Ez meg is látszódott a találkozó végén, ahol már nem tudtuk egálban lenni az ellenfelünkkel és nagyarányú vereséget szenvedtünk. Még egy mérkőzésünk van hátra a bajnokságból, a jövő hét feladata lesz rendezni a sorainkat és szépen lezárni a szezont!