ETO FC Győr - Diósgyőri VTK 1-2 (0-1)

Győr, ETO Park - Játékvezető: Szabados Gábor
ETO FC Győr: Spilenberg M. - Smuk K., Rozs F., Tóth S., Kuntzl N.,Rajkovic S., Győri K.,  Halmai I., Ézsely L.,  Gyürü-Gehrik S., Konrád K. Vezetőedző: Süle János.
Diósgyőri VTK: Horváth E. - Kemenyiczki L., Székely E., Szondi Zs., Katona F., Myhal A., Kiss D., Majnár A. Madarász L., Szolomájer L., Havasi B. Vezetőedző: Bánföldi Zoltán.

Csere: Katona F. helyett Veres V. az 56., Kiss D. helyett Vadász V. a 81., Szondi Zs. helyett Varga E. a 94. percben
Sárga lap: Szolomájer L. az 55., Myhal A. a 75., Veres V. a 76., Kemenyiczki L. a 80. percben
Gólszerző: Myhal A. (1-0) a 23., Hordós N. (1-1) a 88. és Myhal A. (1-2) a 93. percben

Bánföldi Zoltán: A mérközés nagy részében irányítottuk a játékot, főleg az első félidőben jól müködött a pressingünk, ebből kifolyólag voltak is lehetőségeink és gólt is tudtunk szerezni. A második játékrészben sajnos a végefelé elfáradtunk és az ellenfelünk jól használta ki a hibánkat. Szerencsére az utolsó pillanatban sikerült megszereznünk a három pontot. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez és az egész tavaszi kiváló teljesítményükhöz.