Történet

90' +1
Véget ért a mérkőzés, DVTK - Putnok 5-0 Véget ért a mérkőzés, DVTK - Putnok 5-0
90'
Kampetsis ezúttal a középső védőt letámadva szerzett labdát, majd kapura lőtt, de a lövés kijött a jobb oldali kapufáról
86'
Kampetsis támadta le a kapust, bele is lépett a labdába, ami így lelassulva Ferencsik elé került. A fiatal jobbról a kapu elé gurított, ahol Bényei Ágoston érkezett, és közeről a hálóba passzolt, 5-0 Kampetsis támadta le a kapust, bele is lépett a labdába, ami így lelassulva Ferencsik elé került. A fiatal jobbról a kapu elé gurított, ahol Bényei Ágoston érkezett, és közeről a hálóba passzolt, 5-0
76'
Az ellenfél érfelén szerzett labdát a DVTK, Holdampf Herbák Máténak passzolt, aki jobbról, 17 méterről kilőtte a hosszú alsó sarkot, 4-0 Az ellenfél érfelén szerzett labdát a DVTK, Holdampf Herbák Máténak passzolt, aki jobbról, 17 méterről kilőtte a hosszú alsó sarkot, 4-0
74'
Csere: Máris Dominik helyett Boros Gábor Csere: Máris Dominik helyett Boros Gábor
73'
Bal oldali vendég szabadrúgás, a beadást Máris fejelte kapura, Odyntsovnak nem okozott gondot
66'
Csere: Kercsó Bence helyett Jónyer Kristóf Csere: Kercsó Bence helyett Jónyer Kristóf