Universitatea Cluj - Diósgyőri VTK 0-2 (0-0)

Bad Wimsbach-Neydharting, Hofmaninger Stadion, 100 néző. Játékvezető: Markus GREINECKER (Asim BASIC, Christoph KAIBLINGER).
DVTK: Artem ODYNTSOV - GERA Dániel, SZATMÁRI Csaba, Marco LUND, BÁRDOS Bence - HOLDAMPF Gergő, KOMLÓSI Bence, Mohammed RHARSALLA - BÉNYEI Ágoston, Marko RAKONJAC, Rudi POŽEG VANCAŠ. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.
U Cluj: Andrei GORCEA - Andrei ȘTEFAN, THALISSON, Bogdan MITREA, Dorinel OANCEA - Dorin CODREA, Gabriel SIMION - Mario ȘFAIT, Alexandru BOTA, Antonio SUCIU - Emanuel BACIU.Vezetőedző: Ovidiu SABĂU.

Csere: Emanuel BACIU helyett Ștefan OPRIȘ az 56., Artem ODYNTSOV helyett Karlo SENTIĆ, BÁRDOS Bence helyett Bozhidar CHORBADZHIYSKI, KOMLÓSI Bence helyett FERENCSIK Bálint és Rudi POŽEG VANCAŠ helyett Francisco FEUILLASSIER mind a 62., Marko RAKONJAC helyett Bright EDOMWONYI és Mohammed RHARSALLA helyett FEKETE Vince a 71., Andrei GORCEA helyett KIS Patrik a 80. percben.
Sárga lap: SZATMÁRI Csaba az 52., Antonio SUCIU az 54., THALISSON a 66., GERA Dániel a 84. percben.
Gólszerző: Bright EDOMWONYI (0-1, 11-esből) a 84., Bright EDOMWONYI (0-2) a 86. percben.

84. perc: Holdampf hosszú indításával Fekete lépett be a 16-oson belülre, amikor felborították. 11-es a DVTK javára! Bright Edomwonyi állt a labda mögé, és olyan pontosan lőtte ki a kapu jobb alsó sarkát, hogy Kis kapusnak úgy sem volt esélye, hogy eltalálta az oldalt 0-1

86. perc: Bright Edomwonyi lépett bele egy labdakihozatalba az ellenfél kapuja előtt, majd a megszerzett labdát közelről a hálóba passzolta, 0-2

Vladimir Radenković: - A felkészülési időszak közepén, és természetesen sok edzéssel a hátunk mögött ma az első 20-25 percben egyáltalán nem voltunk frissek a pályán, ami teljesen normális ebben az időszakban.
Ezt követően azonban elkezdtünk jobban játszani, és egyre közelebb kerültünk a gólhoz. A cseréket követően, és a jól beszálló cseréknek köszönhetően sikerült frissíteni a csapaton, és végül megnyertük a mérkőzést. Úgy vélem, jó munkát végeztünk ma.

2024. július 3., szerda

2024. július 4., csütörtök (Bad Wimsbach-Neydharting, Hofmaninger Stadion)
Konditermi edzés délelőtt
16:30 Universitatea Cluj - DVTK 0-2 (0-0)

2024. július 9., kedd

2024. július 11., csütörtök
FK Csíkszereda Miercurea Ciuc - DVTK

2024. július 12., péntek
Fortuna Düsseldorf - DVTK

2024. július 20., szombat
DVTK - MFK Zemplín Michalovce felkészülési mérkőzés (DVTK Stadion, közönség előtt)

OTP Bank Liga

2024. július 27-i hétvége
Diósgyőri VTK - Paksi FC

A felkészülési mérkőzések helyszínről és pontos időpontjáról, valamint a szurkolókat érintő minden információról folyamatosan adunk tájékoztatást