Diósgyőri VTK - Eger SE 2-0 (1-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött. Játékvezető: NAGY Róbert (BERÉNYI Ákos, MÁRKUS Péter).
DVTK 1. félidő: Artem ODYNTSOV - FARKAS Dániel, Bozhidar CHORBADZHIYSKI, Marco LUND, DEMETER Milán - FERENCSIK Bálint, KOMLÓSI Bence, BÉNYEI Ágoston - JUREK Gábor, Bright EDOMWONYI, Argyris KAMPETSIS. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.
DVTK 2. félidő: Karlo SENTIĆ - GERA Dániel, Ondřej BAČO, SZATMÁRI Csaba, Bitok STEPHEN - HOLDAMPF Gergő, KOMLÓSI Bence, Francisco FEUILLASSIER - HERBÁK Máté, FEKETE Vince, Argyris KAMPETSIS. Vezetőedző: Vladimir RADENKOVIĆ.
Eger: BUKRÁN Erik - HEGYI Zalán (LUDVIG Zsombor, 46.), BALÁZS Patrik, JUHÁSZ Gergő, VALKAY Richárd, DEBRECENI Dávid - KOCZKA Krisztofer (NÉMETH Gábor, 46.), ZVARA Dávid (HORVÁTH Zsolt, 71.), FARKAS Gábor - SÓS Máté (BERECZ Kornél, 64.), GIBERT Attila (MAJOR Ernő, 55.). Vezetőedző: SIMON Antal.

Gólszerző: BÉNYEI Ágoston (1-0) a 42., SZATMÁRI Csaba (2-0) az 50. percben.

42. perc: Jurek jobb oldali beadását Bényei Ágoston középen mellre vette, majd a 9 méterről a kapu jobb oldalába lőtt, 1-0

50. perc: Feuillassier bal oldali szögletére Szatmári Csaba emelkedett a legmagasabbra, és az ötös előteréből a kapuba fejelt, 2-0

Vladimir Radenković: Kemény mérkőzést játszottunk, mert reggel még kondiztak a srácok, és hozzá kell szokniuk ahhoz, hogy nehéz lábakkal játsszanak. De így is megtettek mindent, hogy megmutassák, mit gyakoroltunk az elmúlt napok edzésein. Ezen kívül látni szerettük volna a tehetséges fiataljainkat is.
Összességében elégedett vagyok mindennel, amit az edzéseken és a felkészülési mérkőzésen nyújtott a csapat.
Lépésről lépésre haladva dolgozunk a részletek fejlesztésén, különösen azon, hogy hány játékos érkezzen a 16-oson belülre, amikor az ellenfél mélyen védekezik. Éppen ezért játsszuk az első két felkészülési mérkőzést olyan csapatok ellen, akik nem az élvonalban szerepelnek. Ezért még nem ért véget a mérkőzés, most elemezzük ki a látottakat. Ezen az úton szeretnénk folytatni a munkát, amelyen ma csak az első lépést tettük meg.

2024. június 29., szombat
18:00 DVTK - Putnok FC felkészülési mérkőzés (DVTK Edzőközpont, zárt kapuk mögött, a kerítésen kívülről megtekinthető)

2024. július 20., szombat
DVTK - MFK Zemplín Michalovce felkészülési mérkőzés (DVTK Stadion, közönség előtt)

OTP Bank Liga

2024. július 27-i hétvége
Diósgyőri VTK - Paksi FC

A felkészülési mérkőzések helyszínről és pontos időpontjáról, valamint a szurkolókat érintő minden információról folyamatosan adunk tájékoztatást.