FC Tiszaújváros - DVTK tartalék 1-1 (0-1)

DVTK tartalék: Konyecsik - Balogh A., Orosz M., Mahalek, Jambrich - Ternován, Molnár Martin., Vitelki B., Fenyőfalvi, Korbély - Metrse. Vezetőedző: Sütő Szilárd

Csere: Ternován helyett Orosz D. 45., Mertse helyett Kacsó a 65. percben.
Gólszerző: Ternován (0-1) a 30., Molnár Máté (1-1) a 47. percben.

30. perc Korbély passzolt Ternovánnak, aki 15 méterről egy gyönyörű lövéssel megszerezte a vezetést. 0-1

47. perc A jobb szélen került a diósgyőriek mögé a Tiszaújváros, egy középre adott labdát passzolt be kapuba a hazai csapat támadója, Molnár Máté. 1-1

Gerliczki Máté: - Egy jó mérkőzést játszottunk egy szervezett, pörgős, gyors és kemény csapat ellen. Látjuk, hogy a DVTK első csapata mit játszik, hasonló felfogásban játszik a tartalék együttes is. A héten nekünk ez volt a második mérkőzésünk, picit fáradtabbak voltunk. A csapatomtól tetszett, amit láttam, de Pap Zsolt sérülése rányomta a bélyegét a meccsre. Szerdán Lipusz Norbert sérült meg, így a héten már a második emberünket veszítjük el.

Sütő Szilárd: - Először is szeretnék gratulálni a héten az utánpótlás válogatottba meghívott játékosainknak. A válogatottakban és a Futsal Diákolimpián szereplő labdarúgóink hiánya miatt ma az U19 az U17-es csapattal vegyesen, mi pedig U19-es játékosokkal kiegészülve léptünk pályára. Fiatal csapatunkkal fel tudtuk venni a versenyt a rutinos Tiszaújvárossal. Helyenként durva mérkőzésen igazságos döntetlent értünk el, ami jól szolgálta a felkészülésünket. A csapat nevében szeretnék gratulálni Orosz Donátnak, aki a mai edzőmérkőzésen 15 és fél évesen lépett pályára. Drukkolunk a Diákolimpián résztvevő partneriskolánkban, a Diósgyőri Gimnáziumban tanuló játékosainknak, hogy a tavalyi szép eredményüket megismételjék. Utánpótlás-edzőink munkáját dicséri, ha az általuk felkészített játékosok több fronton is megállják a helyüket.