DVTK U19 csapat

Stáb

1973.02.28 születési dátum
HUN útlevél
vezetőedző
1984.09.01 születési dátum
HUN útlevél
másodedző
1984.05.20 születési dátum
ENG útlevél
erőnléti edző
1982.03.12 születési dátum
HUN útlevél
kapusedző